hallo heb echo van 10w3dgn hartslag was 140... word dat in de loop van je zwangerschap nog hoger? of minder? bedankt
Je bedoelt neem ik aan de hartslag van de baby? Die wordt waarschijnlijk nog wat lager verderop in de zwangerschap. Het gemiddelde ligt tussen de 120 en 160 slagen per minuut.
uh ja van de baby in scherm was 140 maar was met meerdere metingen erbij weet nl niet hoe hoog de hartslag is met 10w 3dgn en wanneer het stabiel is want in begon is hartslag hoger
Een hartslag van de baby is nooit stabiel! Als hij stabiel is (en blijft) is het foute boel (ervaring in helaas). Normaal is de hartslag tussen de 120 en 170 . Als de baby slaapt zal het tussen de 120-130 zijn en zodra hij/zij wakker is gaat hij door naar de 170 (ik had met de kids uitschieters naar de 190). Maar 140 is heel netjes hoor! Dan is ukkie in ieder geval wakker geweest tijdens de echo
thnxx voor de antwoorden je kleine was wakker...je zag ook de armpjes en beentjes bewegen inwendig zelfs springend dat was week ervoor hoe komen ze dan op de bakkerpraatje onder de 140 is het jongen en erboven een meisje? als het nooit stabiel is (gelukkig)
De hartslag van onze beeb ligt bij elke controle rond de 160 slagen. Het is een meisje dus bij ons gaat dat bakerpraatje wel op
en bij ons was het gedurende de zwangerschap 140, en heb een hele lieve zoon gekregen 3 jaar geleden!
Dat kan verschillen, maar het gemiddelde ligt tussen de 120 en de 160. Hij moet ook fluctueren, dat betekent namelijk dat het kindje zich goed aanpast aan zijn leefomgeving en de bewegingen van je buik. Die van ons kleintje is meestal tussen de 120 en de 140, maar gisteren was hij 150. Bij ons gaat het bakerpraatje dus niet op, maar ik schijn volgens mijn moeder als baby ook zo'n rustige hartslag te hebben gehad.