Hoe snel alles gaat is denk ik per arts verschillend. Als ik kijk hoe snel alles bij mijn vader is gegaan. Binnen 7 weken vanaf dat hij voor het eerst bij de ha was geweest, heeft hij bloedtransfusie gehad, darmonderzoek, ct-scan en darm-operatie. Hij kreeg zelfs dezelfde dag al de uitslag van zijn bloedonderzoek, want het was veel te laag en dus al heel snel een transfusie gehad.Het kan dus heel snel gaan, maar kan soms ook heel lang duren.
Ik hoef volgende week woensdag pas laat het wel even weten ik neem aan als ze wat zien dat ik ook gelijk antwoord krijg niet best 2 weken wachten
Vanmiddag geweest Gyn vroeg naar de klachten Keek met een eendenbek naar binnen baarmoederhals zag er goed uit heeft ook even gevoeld ook achter de baarmoederhals geen bijzonderheden toen een echo baarmoeder goed en eierstokken ook dus niks aan de hand!!! pff werd voor de zekerheid nog wel een uitstrijkje gedaan voor clamydia maar verwacht dat daar ook niks uitkomt blaas zag er ook goed uit dan zouden het de darmen nog kunnen zijn maar dat lijkt me sterk ik hoop dat het straks verdwenen is nu ik weet dat het niks is
@ikke fijn dat daar niks uitgekomen is. Je hebt nog wle dezelfde klachten? Zou het wel in de gaten houden als het langer aan blijft houden.
ja echt wel! heb de klachten nu niet ook niet de hele maand door hoop eigenlijk nu ik weet dat het niks ergs is dat het vanzelf overgaat
Misschien heb je 'gewoon' een gevoelige baarmoeder(mond) Heb ik namelijk ook en je klachten komen best wel overeen met wat ik heb.. het is niet fijn, maar gelukkig niets ernstigs Fijn trouwens dat er geen enge dingen gevonden zijn!
Ik herken dit wel. Zelf ook steeds last van onderbuik gehad en helemaal bang dat het iets engs zou zijn. Nu had ik wel twee jaar daarvoor een pap 2 uitslag gehad en was niet teruggegaan voor een herhaaluitstrijkje. Die pijn bleef maar en bleef maar en ik werd steeds panischer.had ook ineens contactbloedingen...afspraak gemaakt..echo gemaakt en uitstrijkje..nou uit die echo kwam dat ik een achterover gekantelde baarmoeder heb...vandaar de pijn en het bloed tijdens sex ....uitstrijkje was gewoon weer pap 1....de pijn die ik voelde was volgens mij iets wat puur tussen mijn oren zat..omdat ik niet meer naar die herhaalafspraak was gegaan. GElukkig is het bij jou ook goed. Hoop dat bij jou de pijn ook gauw weggaat.