groei boven beenbotje loopt achter!!

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by kleintje09, Jun 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kleintje09

    Feb 13, 2009
    29
    0
    0
    Hallo meiden,

    even een vraag, ik heb gister een 3D echo laten maken in utrecht, nu kwam er bij de meting uit dat zijn hoofd en lijfje prima op schama zijn voor zijn 26 weken alleen het boven been botje gaf 24,3 weken aan??
    vanavond naar de verloskundige voor een nieuwe meting en anders onderzoek in het zieknhuis pff maak me wel een beetje zorgen..
    met de 20 weken echo was alles helemaal goed!!

    zijn er mensen die dit ook hebben ?
     
  2. Emma27

    Emma27 Actief lid

    Aug 11, 2009
    142
    0
    0
    Cuijk
    Ik heb geen ervaring, maar wens je veel sterkte toe met de nieuwe meting! Hopelijk zit je voor niks in spanning...
     
  3. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    May 16, 2009
    3,225
    1,294
    113
    Centrum Belgiƫ
    Weet het allemaal niet juist meer van buiten, maar bij de metingen tijdens de echo's van ons meisje konden er tss de meetpunten (hoofd, buik, been...) toch verschillen zitten. Kreeg toen de opmerking dat ze lange beentjes had.
    Gyn heeft zich nooit zorgen gemaakt hierover en zou het in jouw geval ook niet doen. Straks die controle en dan zien we weer wel!
     
  4. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Hebben ze het dijbeentje voorheen ook apart opgemeten zoals ze doen met het hoofdje en romp??

    Hier doen ze dat vanaf week 16 (in BE) om dwerggroei uit te sluiten ed.

    Succes!
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik heb het met zoonlief ook gehad dat sommige delen later of juist eerder op schema lagen, ver op schema, en heb nu toch een gezonde knul rondlopen. Ze ontwikkelen zich in golven. Maar vervelend dat je je nu zorgen maakt. Sterkte
     
  6. Seth

    Seth Niet meer actief

    dito......
     
  7. Jetje76

    Jetje76 Bekend lid

    Feb 15, 2009
    617
    0
    0
    Hier t zelfde; bovenbeentjes "liepen achter" (maar wel binnen de marges wat die ook waren). Was een paar weken later allemaal bijgetrokken!
     

Share This Page