Hier Scherpenzeel Gelderland! En wij hopen t zo! Morgen lekker niks! Heerlijk in de sneeuw en dan warme chocolademelk!
Sterkte, nee dan zit je niet op sneeuw te wachten. Zelf zou ik het wel leuk vinden, woon in midden Nederland dus misschien.
Hier zuid-limburg (B) dus hier ook heel erg aan't uitkijken naar sneeuw! Ook zo blij als een klein kind Vandaag nog maar een skibroek voor zoonlief gaan halen. Moest er toch niks vallen, gaan we toch een dagje naar de Ardennen.
Het ziet er nu heel goed uit voor geheel Nederland. We kunnen nog wel eens aangenaam verrast worden. 😉 Maar ik hou een flinke slag om de arm.
Naar de nieuwste verwachtingen van EC, dat is een Europees weer model. Zie verwacht sneeuw voor bijna heel Nederland, behalve voor noord oost Groningen. Maar sneeuw is ontzettend lastig te 'voorspellen'. Het kan ook nog als regen en natte sneeuw vallen. Maar midden en zuid Nederland lijkt erg goed te zitten. Wij hier in het noorden wat minder, dus het wordt voor ons best spannend
vandaag van groningen naar zoetermeer gereden op en neer en vanochtend lag er een dun laagje sneeuw/ijzel rond groningen..de rest van het land lag niks... wel was het ontzettend glad!
Vandaag al een lekkere winterse dag gehad. Rond vriespunt en mistig. Hoop dat we morgen sneeuw krijgen.... denk t niet als ik buienradar moet geloven. Jammer!
Hier in 't Westen zal niet veel vallen. Heb er ook een hekel aan dus van mij mag het wegblijven. Heb afgelopen jaren genoeg hinder ervan gehad om er voorgoed van te genezen. Man heeft ook dienst komende weekend en gaat morgen zijn winterbanden erop zetten voor als die het land in moet.
JA laat maar komen Heerlijk sleeën met de kids! Wel hopelijk pas na 11 uur want moet eerst de banden gaan verwisselen ☺
Ik kan niet wachten om morgen hopelijk met de slee naar buiten te gaan, ben benieuwd wat dochterlief van de sneeuw vindt! Manlief heeft net t rugsteuntje op de slee vastgemaakt, dus klaar om te kunnen sleeën