Hallo dames! Ik hoop dat iemand tips heeft of misschien ervaring hiermee. Ik heb nu voor de tweede keer in korte tijd ( 3 dagen geleden ook 1,5 uur last gehad ) pijn in mijn longen. Of tenminste ik denk dat het mijn longen zijn. Ik hoest niet en heb verder ook geen last van mijn longen. Ik rook niet en heb ook niet extreem veel gegeten. Maar het doet verschrikkelijk pijn en ik weet niet zo goed wat ik eraan kan doen. Heeft iemand tips? Ik ben overigens bijna 34 week zwanger nu.
Hier heb ik ook vaak last van, ook toen ik nog niet zwanger was. Bij mij was het gewoon altijd een kou op mn spieren/longen. Deed zo'n pijn niet normaal. Na een tijdje word de pijn wel minder, en dan komt het ineens weer opzetten. Een lekkere warme douche helpt bij mij, en daarna lekker warm houden in bed. Succes!
Ik zou even langs je huisarts gaan, pijn in de borststreek lijkt me wltijd even handig om na te laten kijken..... Vanuit een forum kan niemand echt wat zinnigs zeggen of wat het kan zijn denk ik