Hoi allemaal, Aangezien (een aantal van) jullie het spiraaltje er al uit hebben laten halen, moesten jullie nog wachten voor jullie begonnen met (proberen om) zwanger te raken? Ik lees zoveel verschillende reacties over dat je een maand moet wachten na het verwijderen ivm baarmoederslijmvlies, maar ook reacties dat vrouwen al bij de eerste poging zwanger zijn. Nu heb ik mijn spiraaltje nog wel en wilde ik de huisarts bellen om dit te vragen zodat we weten waar we dan aan toe zijn, maar met al die feestdagen is de praktijk nu al gesloten. Alvast bedankt voor jullie reacties!
Volgens de huisarts zou ik meteen vruchtbaar zijn. Had iets bloedverlies op het moment dat spiraal er uit ging. 2 dagen er na gingen de sluizen open. Zit nu rond vermoedelijke eisprong. Denk dat dat wel klopt gezien wat symptomen. Dus neem aan dat de huisarts gelijk hebt dat je meteen vruchtbaar bent.
Ik had ook enkele dagen na het verwijderen van mijn spiraaltje enorm bloedverlies! Direct daarna een mooie regelmatige cyclus met eisprong (opgespoord d.m.v. temperaturen). Wij wilden niet direct voor een kindje gaan maar ik wilde wel weten of m'n lichaam het weer zelf op pakte.