er is toch een muggennet voor de dreami? ik kan m nergens vinden. er zit iig een ritssluiting op de kap, waar ie denk ik dan aan bevestigd moet worden. we hebben m bij sophie niet hoeven gebruiken, zij is van sept, maar nu bij thijs komt ie wel goed uit.
Ja die is er inderdaad. Zit ie niet in 1 van de zijvakjes van de Dreami? Daar hebben wij ´m namelijk gestopt
Ja die hoort er bij te zitten. Hij zit als je hem koopt in de zak bij de regenhoes en het dekentje. Hij wordt idd aan de kap vast geritst. Je kunt trouwens ook eventueel een nieuwe los bestellen van Quinny zelf of een universele kopen bij een babywinkel.
haha, ja dat was ook het eerste waar ik in keek, maar helaas. zal ff verder zoeken op zolder. jullie lisa is ook van 23 maart he? onze thijs ook!!