heb nu voor de 2e keer een mailtje gekregen van de ING bank dat mijn account geblokkeerd is met een linkje eronder om de procedure te starten ook staat er helemaal onderaan ing leeuwarden met het handelsnummer . Natuurlijk heb ik niet op de link gedruk ! maar hoe komen ze aan mijn email adres en wat is het nut van zo'n mailtje ? Ik heb niet een een account bij ING dus het kan helemaal niet kloppen maar toch vind ik het vreemd !
Je kan het idd beter melden,dan kunnen ze hun klanten waarschuwen. Heb iets soortgelijk meegemaakt bij ABN.
Zijn oplichtingsmailtjes! Waarschijnlijk als je op de link klikt, dan kom je op een site waar je je bankgegevens etc moet invullen! Een bank stuurt je nooit mailtjes over je bankgegevens!
dat is een phishing mail. Email adressen krijgen ze overal vandaan en dan proberen ze daarna op goed geluk je accountgegevens te ontfrutselen in de hoop dat je daar wel een account hebt. Idd nooit maar dan ook nooit die link volgen!
heb ze gebeld , en ze zeggen dat ze het onder controle hebben en er dus vanaf weten . Het schijnen inderdaad frauwdeurs (?) te zijn !
Ik heb bij ING gewerkt en we kregen hier vaak mails over binnen. Inderdaad oplichters! Ze leiden je naar een site waarvan het een ING site lijkt waarop je moet inloggen voor internetbankieren. Maar in de werkelijkheid is dat een scherm wat zij hebben gemaakt en zit er nog een programma achter. Zo kunnen ze dus je hele rekening leeg trekken. Maar je hebt geen rekening daar dus je hoeft je gelukkig geen zorgen te maken En van de melding naar ING kun je er wel vanuit gaan dat er genoeg klanten zijn die het doen
Ik heb hier al een paar keer voor gewaarschuwd op ZP, dit zijn zgn phishing-emails, die je rekening leegtrekken als je wel op die link drukt! Niet doen dus! Banken vragen nooit om je inloggegevns in mailtjes!
Ben heel blij dit te lezen want ik heb zo´n mailtje dus nooit gehad. Nu pas ik dus zeer goed op wanneer ik wel zoiets mag krijgen waar zp wel niet goed voor is toppie hoor.
Yep, hier ook. Echt met zo'n knullig gekopieerd logo en vaak staat er nog dear Sir/Madam boven plus nog wat rare dingen die je in een zorgvuldig opgezette mailing van een bank niet zou verwachten. Bovendien vragen banken nooit om dat soort gegevens via de mail, dus gelijk deleten.
Krijg die mailtjes ook over de rabobank steeds, en die waarschuwen op hun site ervoor! Niet intrappen dus!!