hallo mensen, ik zit al weken met een raar probleempje wat ik ook doe , het is net of er altijd water in 1 oor zit dat heb ik een paar weken geleden overgehouden na een flinke verkoudheid. herkent iemand dit ? en zo ja....gaat dit nog vanzelf over? (ja sorry ik ga niet graag naar de dokter) grtz Ramona
Herkenbaar.. Ik had vocht achter mijn trommelvlies kwam door een middenoorontsteking. Ik zou toch even langs de dokter gaan
Irritant gevoel en gehoor is dat he. Ik ben er weleens mee naar de huisarts geweest, kreeg inderdaad ook de bevestiging dat het vocht achter de trommelvlies was na een verkoudheid. Maar de huisarts deed er toen niks aan, zou vanzelf wel weer over gaan. Na een aantal weken was het inderdaad ook verdwenen, dus even geduld hebben.
Ik gebruik regelmatig oorspray van Otalgan,kan je gewoon bij drogist halen want die van mij zitten regelmatig dicht.Ik moet ze standaard 1x per jaar laten uitspuiten,en dat doet geen pijn hoor het lucht zelfs op.
het an idd ook zijn dat je een prop in je oor hebt , de kans daarop kan een verkoudheid namelijk verhogen en dan is het even uitspuiten en klaar
Heb ik vorig jaar gehad! Heeft 1,5 maand geduurd voor ik eindelijk weer helder kon horen! Ging bij mij wel vanzelf weer weg, maar vond het ook knap irritant! Hoop voor je dat het gauw weg is en anders neusspray proberen of maar ff langs de ha?
Ik heb het na de vliegreis gehad in september, het zat achter mijn trommelvlies dus uitspuiten had geen zin, een week neusspray gebruiken kreeg ik als advies van de huisarts, met een week was het weg. Succes!