Wie weet welke het beste op te vouwen is en het minste ruimte in de auto inneemt?? Heb gelopen met Mura 3 en 4 in de winkel, vond zelf de 3 fijner rijden, ook omdat we veel het bos in gaan, denk ik dat de 3 wiel fijner is dan 4. Misschien hele domme vraag, maar is het Mura 3 omdat ie 3 wielen heeft en 4 omdat ie 4 heeft of is het model type? 3 ouder dan 4? We kijken rustig rond maar vinden een goede kinderwagen gewoon heel belangrijk omdat ie aardig wat kilometers moet maken
Mura 3 omdat ie 3 wielen heeft en mura 4 omdat ie..juist. Wij hebben de mura 4 gekozen, vier wielen is stabieler en dat vonden wij nou juist handiger voor in het bos. OPvouwen hebben niet echt naar gekeken of er verschil was, wij hebben juist naar de stabiliteit gekeken.
ik zou als je veel gaat wandelen in het bos zeker een 4 wieler pakken en geen 3 wieler 4 is veel stabieler dan een 3 wieler denk niet dat er veel verschil is van grote met opvouwen maar je moet bij de mura er wel aan denken dat je als je de wandelwageninzet gaat gebruiken je als je hem in de auto doet altijd van het onderstel moet afhalen dat vind ik een groot nadeel
wij hebben de vier maar als ik er logisch over nadenk lijkt het me dat de 3 minder ruimte in neemt. Overigens zijn wij super blij met de 4. Maar als je voor klein en compact gaat is dit niet de juiste keus! Wagen is groot en breed wat ook betekend dat je er niet makkelijk mee in de winkels kan paden te smal bij de kassa alleen maar door de speciale kassa voor rolstoelen en kinderwagens etc. Maarrrrr wij hebben deze wagen voor het terrein gekocht ( stal, paarden weiland ) en daar voldoet deze prima aan! heerlijk crost overal overheen en doorheen goede vering etc dus tja wat de keuze gaat worden voor jullie is best lastig! succes!
Ik zou ook voor boswandelingen de 4 aanraden. Ikzelf heb de 3, welke ik superfijn vind in het dorp. Ok, bij het inklappen bestaat hij uit 2 delen, maar dat wendt. Ik ben er super blij mee en dadelijk wordt hij voor nummertje 2 gebruikt.
de 3 neemt qwa opvouwen meer ruimte in omdat het voor wiel niet vollegid plat kan en bij de 4 vouwen ze naar elkaar toe
Hier een kleine auto, dus klein opvouwen een must. Dame in de winkel heeft voor ons de mura 3 en mura 4 ingeklapt naast elkaar gelegd en idd is de mura 4 compacter dan de mura 3. Ik vond de mura 4 ook fijner rijden dan de mura 3, al is dat natuurlijk persoonlijk.
wij hebben de 3 gaan er ook vaak mee naar de bossen. rijd heerlijk. kan makkelijk in de auto ( fiat cinquecento ) en met 1 klik kan ook de wielen er nog afhalen eventueel al hoef ik dat nooit te doen hij past zo in de auto. had eigenlijk nooit naar de 4 gekeken omdat ik de 3 gewoon mooier vond
Hier de 4, omdat deze kleiner is met invouwen en net iets stabieler is dan de 3. We gaan namelijk erg veel in het bos en wonen aan een hobbelig zandpad. Overigens heeft de 3 ook 4 wielen, maar zitten de voorste wielen dicht tegen elkaar. De 3 is daardoor trouwens ook behoorlijk stevig en zeker niet onstabiel!
Wij hebben de 3. Naam zit hem inderdaad in de driewieler of vierwieler versie en niet in volgorde van uitkomen. Gaan regelmatig het bos in en hij rijdt prima. In principe maakt het niet heel veel uit qua stabiliteit, je moet met een driewieler alleen even iets alerter zijn als je een stoepje opgaat. Lees: nooit de wagen op alleen de voorste wielen laten steunen...
Ik heb een 3 en helemaal geen last van instabilitiet . Wat trouwens betreft breed zijn en niet door winkelpaden kunnen, hier heb ik helemaal geen last van. Een van onze autos heeft een heel kleine kfferbak, maar hier past hij ook makkelijk in. Fijne wagen hoor ook heel bosproof.