Duo-wagen voor 2 kindjes - geen tweeling

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Givenchy, 29 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Ik heb al wat zitten zoeken op google.. maar wat is nou eigenlijk echt een praktische wagen met 2 kindjes die beide nog in de wagen moeten..
    Maar de ene in de wieg, en de ander in de buggy..
    Dan liever niet zo'n "goedkoop" uitziende versie..met 2 van die zitjes achter elkaar...
    dat is echt niets voor mij..

    Niet al te dure wagen, mag evt via Marktplaats.. Ben er vroeg bij dat weet ik.. :D
    Het is nu meer ter voorbereiding, beetje kennis op doen..
    Kan namelijk erg lang twijfelen voordat ik een definitieve keuze maak :p
     
  2. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Ik zie dit topic niet terug bij baby uitzet?
    Iets verkeerd gedaan?
     
  3. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.273
    2.975
    113
    Het topic stond bij ons onderdeel Veiligheid.
    We hebben 'm verplaatst naar 'De babyuitzet'.

    Met vriendelijke groet,
    Beheer Zwangerschapspagina.nl
     
  4. Paulinemama

    Paulinemama Actief lid

    15 sep 2015
    424
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bijv; Icandy, Urban Mountain of de Bugaboo donkey, phil en theds ?
     
  5. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    kees tandem heb ik
     
  6. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16

    Haha! ik dacht al hoe kan dat nou.. ;) bedankt
     
  7. yoshi

    yoshi Actief lid

    12 aug 2015
    362
    45
    28
    Ik heb een abc design zoom.
    2de moet nog komen maar met 1 geprobeerd en lijkt goed te gaan. Is wel enorm lang maar ik kan er zelfs de kruitvat mee door.
    Volgens mij is als je geen tandem wil de bugaboo donkey erg fijn. Ik vind die te duur, wordt op marktplaats vaak nog boven de 1000 euro voor gevraagd.
     
  8. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Ja dat word mij ook te duur, ik wil niet hoger dan 500 euro..
    dat vind ik nog duur eigenlijk.. maar goed wil wel iets wat praktisch is.
     
  9. LSQ

    LSQ Niet meer actief

    Laatst heeft iemand dezelfde vraag gesteld. Misschien dat je het topic kunt terugvinden, want er stonden veel antwoorden in.
    Wij hebben een phil & teds navigator v2 via mp vekocht. Ondanks dat je aangaf niet achter elkaar te willen hebben, ben ik er zelf juist fan van, omdat het hiermee makkelijker om door de stad/winkels te lopen.
    Onze tweede moet nog geboren worden, dus ik kan nog niet helemaal zeggen hoe dat met twee zal zijn. Wel hebben we het uitgeprobeerd met mijn neefje en zoon (ruim 2 en ruim 1 jaar). Dit ging harstikke goed. De wagen was nog goed stuurbaar etc.
     
  10. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.569
    3.507
    113
    Die hebben wij ook, maar heb er nog niet mee gereden (alleen in de winkel). Fijn om te weten dat je er de kruidvat mee door kunt, want daar was ik eerlijk gezegd een beetje bang voor.
     
  11. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Dit topic staat er zo vaak dat ik wel even offtopic durf te gaan. Hoe wassen jullie de buggy zitjes van de abc zoom?
     
  12. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Die is idd wel heel mooi! Dat is denk ik waar mijn voorkeur naar uitgaat.
     
  13. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Wij hebben de abc zoom. Is ook met zitjes achter elkaar maar ziet er helemaal niet 'goedkoop' uit. Ik vind het echt een perfecte wagen. Ik pas overal door en langs zelfs de mini hier kruidvat van 30m2 pas ik in. En wat ik ook handig vind is dat je de optie hebt om een wagenbak, maxicosi en normale zitjes te gebruiken.
    Een duowagen naast elkaar zou hier geen optie zijn, er dan pas ik niet eens door de voordeur en in veel winkels zou dat echt een probleem zijn.
     
  14. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Ideaal dus! Daar had ik nog niet over nagedacht dat achter elkaar dus wel handiger is. Bedankt!
     
  15. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    1 jun 2011
    3.016
    2
    38
    Hier superblij met de i Candy Peach duo. Te gebruiken met wieg, zitje en maxicosi. Heel compact. Nieuw is hij erg duur, maar je vind ze ook wel op MP voor beduidend minder. Heb echt geen seconde spijt van de aanschaf. Kindjes zitten dus wel achter elkaar, maar dat is uiteindelijk voor jezelf praktischer als je ermee wil winkelen etc.
     
  16. Goldsword

    Goldsword Fanatiek lid

    14 dec 2013
    1.422
    0
    36
    NULL
    Rotterdam
    Ik heb de urban jungle duo mountain buggy. Echt een ideale wagen. Gewoon naast elkaar en ben nog geen deur of winkel tegen gekomen waar ik niet in kan. Vraag me ook af welke duo wagens niet door een normale deur kunnen? Tsja, de kruidvat is even manoeuvreren maar dat is het ook met een enkele wagen ... Ik heb ook wel eens met een tandem gereden, maar zou die echt nooit kiezen boven een duo naast elkaar. Vind het veel makkelijker en lichter rijden, en ik heb het liefst beide kindjes dicht bij. Snap nooit zo goed wat mensen bedoelen met dat het lastig winkelen is met een duo naast elkaar? Ik heb er in ieder geval nog nooit last van gehad. Met naast elkaar pas je iig in de lift, metro, tram, bus etc. wat niet altijd het geval is met een tandem. Op marktplaats zijn ze niet zo heel duur, zelf echt een koopje gehad want heb er maar 50 euro voor betaald incl een wieg. Kan hem je echt aanraden!
     
  17. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Het ligt er natuurlijk denk ik ook aan waar je woont. Hier in de buurt is alles heel krap en smal. En in de tram heb ik ook geen last hoor. En wat ik ook handig vind van de abc zoom is de enorme mand die eraan zit.
     
  18. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Oh ik vind die urban jungle duo mountain buggy toch ook wel heel mooi hoor!
    50 euro! wat een mazzel zeg!

    @goldsworld hoelang moet jij er nog mee :p
    Anders ben ik wel geïnteresseerd.. :D
     
  19. Liminous

    Liminous Actief lid

    23 okt 2009
    371
    69
    28
    NULL
    NULL
    Ik heb deze, ideaal!!

    Kan ook de maxi cosi op en je hebt dus 2 van die buggy zitjes dat ze later ook gewoon naast elkaar kunnen zitten.

    Hij lijkt breed, maar mijn wagen is niet breder als een rolstoel. Dus waar een rolstoel door past, pas ik ook door :) En heel gezellig zo naast elkaar.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    31 okt 2012
    707
    93
    28
    Vrouw
    Leerkracht
    Retie
    Ik heb een Urban Jungle bij gekocht voor de kindjes. Ik vind hem heel erg lekker rijden maar moet natuurlijk nog even afwachten hoe ie rijdt met twee kindjes waarvan één baby'tje erin.
    Voor de kleinste is er een reiswieg bij die ik er kan op klikken.

    Wanneer we weggaan voor een kortere uitstap en papa is er bij gaat de duo-buggy niet mee. Dan kan de oudste een beetje rondlopen of op de arm of het duw-fietsje (little tikes).

    Wij hebben de onze tweedehands voor 50,00 € op de kop getikt incluis wiegje.
     

Deel Deze Pagina