Stokke my carrier

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Tweekids, 4 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Ik weet het niet ergonomisch, daarom de buikdrager gelijk gestopt. Nu zie ik dat op de rug al een stuk beter er uit ziet. Nu wil ik straks voor een klein stukje (10 minuten) even naar me moeder lopen met rugdrager. We hebben dat ding 1 x eerder gebruikt maar toen waren we met ze 2en, nu ben ik dus in mijn eentje hoe ga ik dit doen? Hem eerst erin zetten en dan als rugtas manier om doen? Of anders?
     
  2. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Heb even gekeken maar idd hem er eerst indoen en dan de drager om. Gewoon op de bank hem erin doen, en dan zelf op het randje gaat zitten en net als eenrugzak opdoen. Als ik jou was zou ik deze lekker verpatsen en dan een mei tai aanschaffen als je vaker zo wil lopen ;)
     
  3. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Het is inmiddels gelukt op die manier :) alleen trekt het vreselijk aan me schouders dus moet idd even kijken wat ik ga doen.
     
  4. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Dan heb je hem waarschijnlijk te laag hangen. Ik zou het wat hoger af proberen te stellen. Succes
     
  5. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Had hem op ze strakst dus dat is het niet doet gewoon zeer :(
     

Deel Deze Pagina