babyswing

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door woef78, 25 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. woef78

    woef78 Fanatiek lid

    15 jan 2013
    1.170
    0
    0
    Iemand ervaring met een babyswing?Heb je hem veel gebruikt of vond je het niks?
     
  2. Maira11

    Maira11 Niet meer actief

    Heb zelf geen ervaring met eigen kindjes, maar op het kinderdagverblijf waar ik werkte hadden we er 1. Ik vond het echt ideaal, bijna alle baby's werden er rustig van en vonden het heerlijk. Vooral diegene die zelf heen en weer kunnen gaan. Zou er zelf ook wel 1 willen.
     
  3. Mama092013

    Mama092013 Fanatiek lid

    23 feb 2013
    1.276
    17
    38
    Vrouw
    Ik werk in de gehandicaptenzorg.
    Brabant
    Ik heb ook een babyswing gekocht voor ons (aankomend) kleintje. Ik heb zelf dus nog geen ervaring ermee, maar had wel veel goede en positieve ervaringen/reacties gelezen en gehoord!
    Dus ik was daardoor wel overtuigd :)
     
  4. JessieS88

    JessieS88 Lid

    19 jan 2012
    57
    0
    6
    Wij hebben een babyswing met muziek aangeschaft voor ons meisje omdat ze nogal onrustig is. Dacht dat ze het wel lekker zou vinden, maar na 5 minuten is ze aan het krijsen. Hier is het dus niet echt een succes. Op een goede dag kan ze er 10 min in zitten zonder te huilen. Gebruik m ook niet veel. Soms is het wel eventjes handig als wij aan het eten zijn, kunnen we et even snel naar binnen lepelen met onze handen vrij;)
     
  5. Wen86

    Wen86 Fanatiek lid

    12 apr 2011
    2.165
    178
    63
    Wij hebben er een voor ons zoontje.
    Als wij ontbijten staat hij bij ons op tafel en hij lacht zich rot :)
     
  6. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Ik wil er ook één hebben voor ons zoontje! Lijkt me ideaal :) Ik ben ervan overtuigd dat ik als baby het ook heerlijk zou hebben gevonden ;)
     
  7. djennes

    djennes Bekend lid

    24 apr 2012
    823
    29
    28
    Vrouw
    Thuis mama
    Rsn
    Ik heb een swing met muziek gebruikt bij mijn dochter en ik vond het ideaal!
    je zag haar echt genieten.

    Straks gaan we de swing zeker weer gebruiken
     
  8. sjak

    sjak Niet meer actief

    Wij hebben hem van Fisher Price de Rainbow Forest line. Tja, voor het geld zou ik het niet doen... niet heel veel gebruikt, wel af en toe en dan vond ze het best fijn.
    Toen ze heel klein was was ze te licht, zelfs op stand 1 dachten we dat de stoel haar zou lanceren, tegen de tijd dat ze het wel leuk begon te vinden was ze al bijna te zwaar, ha ha ha.
    Zou eerst op MP kijken voor deze stoelen.
     
  9. woef78

    woef78 Fanatiek lid

    15 jan 2013
    1.170
    0
    0
    Bedankt allemaal voor de reacties!
    Ik heb hem toevallig vandaag cadeau gekregen dus we zullen zien
    :)
     

Deel Deze Pagina