al eerder had ik al een topic geplaatst over een halloween feest. nu heb ik latex buffy the vampire maskers gevonden. alleen als ik ze wil bestellen krijg ik een foutmelden wat betreft shipping via amazon.com. heb nog nooit iets uit het buitenland besteld dus weet niet hoe het moet. ik wil ze zooooo ontzettend graag.
Staan ze toevallig ook op amazon.co.uk ? Daar heb ik namelijk wel eens besteld. Wat voor melding krijg je dan?
Als je bij Amazon wilt bestellen moet je de .co.uk versie hebben. Die verzendt naar NL. De andere niet voor zover ik weet.
Sommige producten mogen via amazon US niet geexporteerd worden. Had ik ook eens. Helaas hadden ze dat product ook niet bij amazon UK. Er zijn wel bedrijfjes die voor jou dingen kopen in amerika en dan doorsturen, maar de tarieven zijn vaak erg hoog. Je moet dan namelijk ook nog eens exportbelasting betalen. Die bedrijfjes zijn vaak Nederlanders die in de US wonen.
Ik woon in Amerika en als het niet via amazon.co.uk kan wil ik het wel voor je doorsturen? Pb me maar als je zoiets wilt doen.
Haha, dat heb ik uiteindelijk ook laten doen door een oud klasgenootje van me die in de States woont Alsnog veel extra kosten, want groot voorwerp, maar hij is het dubbel en dwars waard geweest.
@ fransa daar hebben ze inderdaad ook iets gelijkwaardigs alleen iets duurder. alleen heb geen credit card :S maar eens ff rondvragen aan vrienden gelukkig heb ik nog even de tijd. en anders heb ik de optie van luun nog
Ik bestel heel veel vanuit de vs. Helaas alleen 17% invoer + 19% btw. En ups rekend 10,50 handling en postnl 12,50 of 17,50. Hangt van het bedrag af! Dus reken het maar uit dan heb je geen verrassingen qua kosten!
Kijk ook bij Amazon.de Boven de 20 euro bezorgen die gratis in Nederland. Binnen Amerika wordt ook niet alles overal geleverd hoor, want je hebt namelijk ook heel wat kleinere winkels die hun spullen via amazon verkopen. En je heb natuurlijk wel een creditcard nodig. Kijk anders ook eens op eBay, dan kun je ook met paypal betalen.