volle blaas of lege blaas

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door jessey, 6 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jessey

    jessey Actief lid

    18 sep 2006
    293
    0
    0
    secretaresse
    nieuwegein
    Beste verloskundige,

    Ik zit net op het forum een topic te lezen over dat je bij je allereerste echo een volle blaas moet hebben. zodat ze de baby makkelijke kunnen zien.

    nou lijkt me het niet echt prettig voor mij want heb pas om 13.45 uur een afspraak en je urine ophouden is niet goed ivm een blaas ontsteking. en mijn verloskundige heeft daar niets over gezegd.

    Wat moet ik doen

    xx jessey
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    25 sep 2006
    6.432
    5
    38
    Hoi Jessey,

    misschien heb je intussen je echo al gehad, maar je hoeft echt niet op knappen te staan als je een eerste echo krijgt. Het ligt er een beetje aan hoe ver je zwanger bent. Wanneer je voor 10 weken een echo krijgt, is dat vaak een inwendige echo en hoef je geen volle blaas te hebben. Wanneer je een buik echo krijgt is het wel fijn als de blaas iets gevuld is, omdat de baarmoeder dan wat meer naar voren komt. Lukt dit niet, kan het goed zijn dat alles op de echo toch gewoon goed te zien is hoor, en anders zullen ze alsnog een inwendige echo doen.

    groetjes Brigitte
     

Deel Deze Pagina