na 4 jaar is het einde van mijn letselschade in zicht. ik woon sinds eind maart dit jaar samen met mijn vriend. hij wist de eerste 3 maanden niet eens van mijn letsel schade af. omdat het al een tijd duurde had hij voorgesteld om eens te bellen met mijn letselschade advocaat. dit heeft schijnbaar geholpen want het loopt nu allemaal wat sneller. vamorgen mijn moeder aan de telefoon gehad. die kwam met de opmerking dat ik moet oppassen met mijn vriend omdat hij voor mij heeft gebeld. hij zo zogenaamd op mijn geld uit zijn wat moet ik hier nu mee :x
Ik vind het een goede zet van je vriend.. En een belachelijke opmerking van je moeder Hij mag je dus niet helpen? Of tips geven mbt geld? Want dan is hij meteen op dat geld uit? Ik denk dat jij je vriend t beste kent en hem ook t beste in kan schatten!
Uhmm vreemde opmerking van je moeder! Waar baseert ze dat op dan? Mag ze jou vriend niet dat ze zoiets zegt?
laat ik het erop houden dat ze op elk vriendje wel iets had op te merken. mijn moeder is allang niet meer dezelfde persoon. eigenlijk is het mijn pleegmoeder ze is nu 74.. ik ben ook blij dat ik niet meer in hetzelfde dorp als mijn ouder's woon want toen ik mijn eigen plekje had belde ze ook zowat elke dag of ik langs kwam of iets voor haar kon doen. toen ik 16 was is haar eerste biologische dochter overleden na een jaar kwam ze er weer een beetje bovenop totdat haar tweede dochter kwam te overlijden en nog geen half jaar later moest haar borst eraf. ik denk dat dat gewoon teveel is geworden voor haar ze is er wel redelijk van hersteld maar nooit meer geworden wie ze hiervoor was. mijn ouder's hebben voor een kleine 6000 euro aan spullen gehad. dat heb ik met alle liefde en plezier gedaan hoor! alleen waarom ze dan weer z'n opmerking maakt alleen omdat mijn vriend gebeld heeft naar mijn letselschade advocaat dat wil dan toch niet gelijk zeggen dat hij op mijn geld uit is... ze zei ja ik heb in het verleden wel met meer dingen gelijk gehad en dit komt ook weer uit ...
gezien het verhaal en de gemoedstoestand van je moeder zou ik me om die opmerking niet druk maken, ze wil het beste voor je, tja ik zou gewoon zeggen ma we krijgen een baby samen, we hebben het goed, hoe we ons geld besteden kan ik zelf regelen, maar toch bedankt voor het meedenken. gewoon luchtig houden zeg maar. wel fijn dat er schot in de zaak zit, weet uit ervaring dat het soms heel lang kan duren.
hmmm beetje misselijke opmerking ja je kan in het verleden "foute"vriendjes hebben gehad maar dat is nog geen reden om zoiets over je vriend te zeggen jullie krijgen immers een wonder samen , ik vind het alleen maar goed dat je vriend achter die advocaat aan zit laat hij tenminste merken dat er niet met jou kan worden gespeelt . kan me voorstellen dat je moeder huiverig is heb dat ook gehad in het begin met mijn vriend ( meer omdat hij 9 jaar jonger is en ik ook altijd met kneuzen thuis kwam ) ga eens aan tafel zitten met haar en bespreek dit heel veel succes en ook heel belangrijk laat je niet gek maken
Och jeetje wat een nare opmerking...! Ik vind het ook meer klinken als een lieve actie van je vriend. Je weet vast zelf wel of het goed zit. Bovendien, jij ontvangt straks toch dat geld en niet hij? Niet van het slechte uitgaan, want als je hem niet vertrouwd is samenwonen misschien al geen strak plan.
Wat een rare opmerking idd.. Jullie wonen samen en jullie hebben een kleine op komst.. Lijkt me dat jullie als gezinnetje gewoon die centjes goed kunnen gebruiken.. En dan zoiets baseren op oude vriendjes, vreemd hoor! Ik date vroeger ook met m'n ouders nachtmerrie's haha..
Vreemde reactie van je moeder, en niet leuk voor jou... Maar gezien haar geschiedenis komt het misschien ook wel voort uit een stukje bescherming richting jou..? Heel verdrietig wat je moeder allemaal heeft meegemaakt, en dat geeft haar niet het recht om vervelende opmerkingen te maken over jouw vriend, maar misschien is haar bedoeling niet zo verkeerd als het overkomt..?