ik zit er ook over te denken om er een te kopen. maar ze zijn zo duur... doe het nu op mijn telefoon met de nike run app. alleen vreet batterij
suus1983 klopt dat is mijn reden ook Caruli Er zijn ook goedkopere varianten van fitbit hoor en op marktplaats staan er ook heel veel. Fitbit heeft ook een hele goede service ik heb al eens een nieuwe gehad (mocht ik gewoon zelf de kleur kiezen) en binnen een paar dagen in huis.
Ja ik vind ze ook duur, daarom twijfel ik ook. Man zegt gewoon doen(die heeft zelf een sporthorloge van 400 euro), maar ik ben niet zo goed in geld uitgeven voor mijzelf, wel voor de kinderen haha.
Ai... deze besteld.. voel me gelijk schuldig. Terwijl ik vorige week zonder schuldgevoel voor 400 euro aan kinderkleren heb besteld haha.
Heel herkenbaar.... Geld uitgeven voor mezelf is moeilijk, voor de anderen lukt het prima. Maar als het iets is wat je kan helpen gezonder te worden is het geen gekke investering. Gezond worden mag ook wel iets kosten toch? Vooral als je ook al niet via een speciaal duur dieet werkt of een duur abonnement voor een sportschool hebt. Ik vind hem heel mooi in ieder geval, Suus!
Die heb ik ook!! Hij is echt super mooi wat heb je voor telefoon om aan te koppelen? Als je hem hebt kunnen we elkaar uitnodigen en elkaar uitdagen om veel te bewegen helpt echt.
Leuk ding, zo'n fitbit. Ik doe het allemaal op gevoel, weet wel wat gezond is en niet. Ik wil er graag wat minder mee bezig zijn juist. Ik ga volgende week weer op de weegschaal en zie dan wel of het werkt. Hebben jullie ook het gevoel dat je aan niets anders meer kan denken als je wil afvallen? De afgelopen jaren was ik er of de hele dag mee bezig, of niet en dan kwam ik kilo's aan. Vandaar deze tussenweg
Ja je hebt ook gelijk, dat zegt mijn man ook, maar last van schuldgevoel heb ik altijd als ik iets koop stom genoeg..
Samsung is geen probleem met koppelen alleen de huawei telefoons en een fitbit is een ramp. Krijg je hem morgen binnen?
Ja dat heb ik ook gehad, heb jouw manier ook geprobeerd en op zich ging het redelijk, ik viel niet af, maar kwam ook niet aan. Ben nu 2,5 week bezig en ben er wel mee bezig, maar niet zoveel als voorheen.
Toen ik calorieen telde wel omdat ik trek/honger had. Nu met koolhydraatarm eten niet je mag/kan veel eten en je zit vol erg fijn. Wel slim om het een beetje los te laten het moet je leven niet teveel beinvloeden.
Hopelijk vanavond nog. Bij coolblue voor 4,95 zou hij vanavond nog binnen komen (tja, dan wil ik hem ook nu haha)
Ik weeg alleen wel te veel, in de ochtend en avond en weet dat ik dat beter niet kan doen, maar dat is echt om mijzelf onder controle te houden. Dagmenu: O: kwark met banaan T: niks, heerlijk dutje haha L: geroosterd broodje met 2 eieren T: meloen en 2 blokjes chocola (gekke combi ) A: boontjes, krieltjes, halve houthakkerssteak T: niks, gek misschien, maar heb er geen moeite mee om in de avond niet te snacken. Heel soms wel, maar dan neem ik 2 blokjes chocola oid.
Das ook een mooie zeg. Wat kost die als ik vragen mag? Nadeel is dat ik niet veel uit te geven heb helaas. 3 kids en nu nog een uitkering. Op marktplaats vind ik het wel eng. Heb paar keer een miskoop gehad.
Oh dit is wel een dure dan ben ik bang, deze kost 169. Maar dan betaal je ook echt een deel voor het uiterlijk hoor. Heb ook al activity trackers gezien voor 30 euro. Marktplaats durf ik ook niet meer zo goed.
Op gevoel. S avonds eet ik gewoon wat ik altijd deed. Alleen wat meer groenten. Bij mij ligt het echt aan het snoepen en te veel eten tussendoor
Hier vandaag gegeten: O: kwark met banaan T: 1 boterham en plakje ontbijtkoek (slecht) L: 3 gebakken eieren met paprika en ui en 1 boterham T: banaan en bij thuiskomst nog een droge rijsttafel D: messiaanse wraps T: kwark. En morgen neem ik voor mn werk 2 gekookte eieren mee als tussendoor en voor lunch 1 Mexicaanse wrap en een boterham. En als ik naar huis ga nog een appel. Heb nu ook echt trek. Dus alvast de wraps maar gemaakt en eten voor morgen voor werk alvast klaarzetten. Afleiding.
Oh maar geen 400 dan haha. Wat kan hij nog meer behalve stappen tellen en hartslag? Ik had er ooit een via wish besteld en die kreeg geen verbinding met telefoon. En kon alleen hartslag en klok.. heel soms kwam er een whatsappje op.
Geen idee. Ga ik uitproberen haha. Nee, geen 400 gelukkig. Mijn man sport elke dag, maar is niet aan mij besteed hoor.