Aangezien er vragen waren over Heidiii en er doorgeschemerd is dat ze hier niks meer te zoeken heeft(omdat ze niet meer zwanger wil worden), wilde Heidiii zelf uitleggen wat er gebeurd is. Heidiii is al een tijdje geband dus kan het niet persoonlijk uitleggen, maar ze heeft een stukje geschreven, wat ik nu zal plaatsten. Heidiii schreef:
Ja, het is wat, he? Zo'n scenario kom je alleen tegen in Goede tijden, slechte tijden. Daarom vind ik het ook zo reuzeknap hoe ze met alles wist (en weet) om te gaan.
Jeetje Heidii..wat een verschrikkelijke wending...wat knap dat je zo sterk en krachtig overkomt en hier sterker uit bent gekomen! ik hoop dat je je leventje snel weer helemaal op orde hebt en dan echt geluk in de liefde kan gaan vinden...heel veel sterkte en suc6! dikke knuffel
jeetje heidiii dat is me nog niet wat zeg snap wel dat je opgelucht was toen je ongie werd wens je veel sterkte en hoop dat je het geluk snel weer mag vinden!
Allemachies zeg. En ik vond je ex nog wel zo'n grappige vent. Met zulke acties vergaat het lachen je wel. Heel veel sterkte en ik hoop dat je snel je geluk weer vindt, in welke vorm dan ook.
SJEMIG Heid, wat lees ik nu? Ongelooflijk! Maar dat je behalve een lekker wijf ook erg sterk bent, dat wist ik al..
Heidi meldt dat ze op het verkeerde moment op de verkeerde plaats was, en toen als groepslid ook is geband.
jemig zeg Had wat anders gehoopt toen ik zag staan update heidii En gelukkig was het niet toen ik het verhaal zag en las. Poeh wat een eikel zeg, petje af voor je heidii!
heftig hoor Wens haar maar veel sterkte. Hoop dat, als ze er weer klaar voor is, een super kerel tegenkomt.
Jeetje, miste haar ook al...Heel veel sterkte gewenst maar komt helemaal goed zo te zien, met zo'n karakter komt ze er wel! TOP!
Gatver wat een verhaal zeg! Wat een smeerkees is dat! En wat ben jij sterk Heidii...knap dat je de confrontatie met je leerlingen zo kon aangaan. Heel veel sterkte! Hartje1
Jemig zeg..... Maar wouw, wat ben jij een echte en zeer sterke vrouw! Mijn diepste respect. Groetjes, Mirelle.