Productiedip na ziekte

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Mother2Be, 30 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mother2Be

    Mother2Be Lid

    18 jul 2014
    60
    0
    6
    Hoi,

    Afgelopen week ben ik ziek geweest (griep) en nu is mijn melk enorm teruggelopen. Ik kolf fulltime en tijdens mijn ziek zijn ben ik 6 a 7 keer per dag blijven kolven. De productie is nu wel weer hoger dan vorige week, maar nog niet genoeg voor mijn meisje. Ik heb de afgelopen week mijn hele vriezervoorraad (rond 1000ml) op gemaakt en nu sta ik op het punt om bijvoeding te geven. Heeft iemand dit meegemaakt en komt het weer terug op peil? Wat zou ik nog meer kunnen doen om mijn productie te verhogen (naast water, thee v weleda drinken en fenegriekpillen innemen)?
     
  2. Iris86

    Iris86 Fanatiek lid

    21 apr 2014
    2.083
    295
    83
    Emmeloord
    Even klusteren na bootsen paar dagen. Dus even wat vaker kort kolven of bijvoorbeeld een uurtje power kolven. Goed uitrusten en herstellen. Hopelijk trekt het verder bij
     
  3. Leolove

    Leolove Fanatiek lid

    16 apr 2016
    4.143
    1.682
    113
    Ik heb het nu twee keer gehad. Eerst de griep en nog geen twee weken later buikgriep. Toen had ik ook geen productie meer. Ik heb met veel aanleggen de productie weer prima op gang gekregen. Dus zou extra kolven, meer vraag zorgt voor meer aanbod :)
     

Deel Deze Pagina