Babii heel veel steun & liefde van je naasten om je heen gewenst! Verschrikkelijk dat je naast het verlies van je man ook nog moet dealen met bevallingscomplicaties. Sterkte gewenst, maar laat je tranen de vrije loop! Ik heb er geen woorden voor, we leven mee!
Ja klopt en daarna 3 maanden een tijdelijk stoma. Niet tof.... Hele kringspier weer aan gort. Thanks meiden!
Dat mag ik ook hopen meiden, dank jullie wel! Al die berichten doen me, nu bijna een jaar later, nog enorm veel goed!
Jeetje wat erg Dit is onvoorstelbaar erg ik weet niet zo goed wat ik verder moet zeggen ik kan je alleen maar heeeel veel sterkte wensen!! En ik hoop echt dat je je leven straks goed kan oppakken met jullie kindjes! ik heb alleen het begin bericht het gelezen en niet alle reacties.
o babbi hoe vreselijk wat jij meemaakt.... de momenten dat je je heel erg alleen voelt en da nachten die eindeloos lang lijken te duren en de tranen die je zo graag zou laten drogen door je manlief...al wat je zo graag wou delen met hem....ik hoop dat je weet dat je nooit echt alleen bent.ik ben ook mijn eerste man verloren en die nachten die ik wakker doorbreng zal ik aan je denken. het leven kan zo vreselijk oneerlijk zijn maar ik denk altijd maar:alles betert uiteindelijk altijd!! ik ben ook erg ziek geweest (borstkanker met uitzaaingen en binnen de twee jaar tweemaal hervallen) door de behandelingen zal ik altijd een beetje ziek blijven.mijn hele darmstelsel is naar de vaantjes met alle gevolgen van dien en neurologisch is ook niet alles wat het zou moeten zijn. de kans om nog ooit zwanger te geraken was zeer klein dus ik was ontzettend blij toen ik zwanger bleek te zijn...helaas heb ik nu sinds eergisterenavond een miskraam.... sommige mensen hebben gewoon erg veel pech. laat ons er maar vanuit gaan dan die daarna extra veel geluk hebben lieve babb jij bent een ongelooflijk sterke vrouw en daar mag je heel erg trots op zijn! knuffel!
Zo.. wat een heftig verhaal meis.. Al bijna een jaar geleden alweer je bent een supersterke vrouw! Ik wens je alle goeds, en natuurlijk ontzettend veel sterkte toe..!
Ik lees je verhaal pas nu maar ik wil je allereerst heel veel sterkte wensen deze dagen omdat het nu alweer een jaar + geleden is. Ook veel sterkte in het ziekenhuis! Je bent een sterke vrouw die het leven doorstaat voor haar dochter en voor haar man die het graag zo zou hebben gewild! Ik wil je hierbij een dikke digitale knuffel geven!! Hopelijk valt de ingreep die je moet ondergaan mee!
een jaar, het klinkt zo lang en het voelt zo kort. de tranen liepen over mijn wangen bij het lezen van je verhaal. heel erg veel kracht toegewenst voor jou en je dochter
Mijn god, wat een verhaal..wat erg, de tranen sprongen me gewoon in de ogen.. Ik zie dat het nu inderdaad een jaar geleden is.. Hoe gaat het nu met je en jullie dochtertje?
Operatie: Het is een zeer grote operatie geweest van ruim 5 uur. De schade was groter als verwacht. M'n kringspier was niet enkel aan gort, maar m'n vagina had een tunnel naar m'n darmen (open verbinding), levensgevaarlijk. Eerste dagen alleen maar gebraakt bij elk hapje en slokje die ik nam. Daarna bleef het er langzaam in, maar wat wil je met een infuus met morfine, diclofenac, paracetamol en antibiotica. Sindsdien gisteren eet ik weer en sterk ik weer aan. Helaas mag ik m'n kind 6 weken niet tillen, en m'n huishouden niet doen. Over 3 maanden gaat m'n colostoma op de dikke darm eruit, helaas ook weer operatief. Veel pijn, veel huilen, maar het resultaat mag er wezen volgens de gespecialiseerde chirurg. Kleine: Met de kleine gaat alles goed, groeit goed, eet gord, slaapt goed, heb het getroffen met dat wondertje. De hele dag door lacht ze, en dat maakt alles weer gord.
Lieve babi ik heb met tranen je verhaal gelezen, wat ontzettend heftig, wil je heel veel sterkte wensen!
Vol ongeloof heb ik je verhaal zitten lezen. Onverstelbaar wat heb jij veel voor je kiezen gekregen en wat me nog het meest opvalt, wat ben je sterk! De positiviteit die je hebt om door te gaan voor je meisje, ontzettend knap. En wat 'mooi' dat je nog de mogelijkheid hebt om voor een 2e kindje te gaan van hem. Lieve meid heel veel sterkte & kracht voor nu en voor in de toekomst!
Jeetje zeg! Wat een verhaal! Meid wat ben jij sterk! Sowieso al om 3 jaar op jullie wondertje te moeten wachten vind ik respectvol! Maar dan dit!! Echt vreselijk! En dan ook nog nu zo n zware operatie!! Ik heb er geen woorden voor en heb echt met rollende tranen je verhaal zitten lezen! Ik wil graag zeggen dat ik het echt heel knap vind dat je zo door gaat! En meid!! Je inspireert me om altijd positief in het leven te blijven staan! Goed om te horen dat alles met de kleine meid goed gaat en met jou langzaam aan ook! Heel veel kracht en sterkte voor de toekomst! En dat het maar een prachtige toekomst voor jullie mag worden want daar je heb nu genoeg voor gevochten!!
Wauw meis, 1 woord: respect!!!!! Wat doe jij het super zo samen met je kleine dame, wens je beterschap toe en hoop dat je snel weer thuis bent en daarna ook stoma en pijn vrij!
wat heftig meid heel veel sterkten ik vind het knap dat je verhaal hier neer zet krijg er kippenvel van..!!