Goedemorgen, gistermiddag voor het eerst getest met 2 voor 5 kv test er verscheen een licht streepje goed te zien (is ook niet meer verdwenen). Twee uur later toch maar weer een gedaan kijken of hij bleef plakken ... Dat was echt zo'n tuur test op een gegeven moment omo wit.. Vanochtend toch maar een gedaan weer licht te zien! De gyn zei dat ik zaterdag overtijd zou zijn (heb een hele onregelmatige cyclus) dus dan sowieso testen.. maar voor nu wat moet ik hier mee?? Iemand hetzelfde meegemaakt?? Groetjes
Ik heb gisteren geprobeerd foto's te maken maar je kon het niet zien i.v.m flits ik kan het nog eens proberen
Het is een JPG bestandje met telefoon gemaakt kabeltje aan de lap maar hij blijft aangeven ongeldig afbeeldingsbestand.. echt jammer
Via mijn telefoon lukte het wel, hij staat op min profiel. De bovenste is van gisteren beter te zien in het echt de tweede is van vanochtend!!
Via mijn telefoon lukte het wel, hij staat op mijn profiel. De bovenste is van gisteren beter te zien in het echt de tweede is van vanochtend!!
Ohh wat spannendd!! Dank je wel. We moeten morgen naar de gyn voor een gesprek dan kaart ik het meteen aan! Ik hou jullie op de hoogte. CYNNIE1984 dan ook nog voor de MMM!!!!
zzzoemmm zooeemmmmm zoeemmmmm..... (daar komt nog wat) Op naar een knaltest zou toch geweldig zijn JOEPIEEHHH
Ja Cynnie1984 ik denk idd dat je vibe is overgekomen ohh jeeeejj!!! Love7 ik ben ook zo benieuwdd ohh durf gewoon nog niet aan het idee te wennen hihi. Raar misschienn?? Ja zo'n knaller zo helemaal toppie zijn !!