Hoi meiden, wie heeft er voor mij positieve verhalen met de IUI? Ik ben heel benieuwd...... Groetjes Marretje 84
Hoi Marretje, Hier een positief verhaal Vorig jaar in februari de eerste IUI gehad. We waren toen al 22 maanden bezig en hadden ongeveer een half jaar onderzoeken gehad. Conclusie was vijandig baarmoederhalsslijm. De eerste IUI was raak! Een geweldig mannetje dat volgende week al 1 jaar wordt! In de volgende ronde starten we weer met IUI voor een tweede kindje. Ik ben benieuwd hoe dat zal gaan. Krijg jij binnenkort ook IUI? Liefs Emma
Hoi Emma! Ik heb morgen mijn 2e echo, en net 1week begonnen met prikken van hormonen! Wat fijn dat het zo snel raak was. Ik lees geregeld negatieve berichten. Dus ik was toe aan dit soort berichtjes Mijn man is oké, en ik heb een eisprong (gemeten door bloed prikken) Dus waarom we zolang moeten wachten geen idee? We zijn nu maar mijn miskraam twee jaar verder. En voor de miskraam duurde het ook ruim een jaar.
Jeetje meid, al drie jaar bezig... Ik ga voor je duimen dat het nu snel mag lukken. Hoe bevalt het hormonen prikken? Ik heb dat niet gehad en krijg dat nu de eerste drie keer ook niet. Lijkt me best een ding, zeg maar. Om jezelf steeds te moeten prikken. Succes! Ik blijf hier kijken om te zien hoe het gaat!
Toen wij net begonnen wou ik ook alleen maar positieve verhalen horen. Feit blijft dat het maar bij 10%-15% lukt om via iui zwanger te raken... Maar om het toch positief te houden is het voor jullie misschien DE manier!! Hoophet heel erg, dat t meteen de eerste keer raak is!
Hoi Emma, prikken baat goed, nog geen bijwerkingen. Een een zus waar ik bij terecht kan.... Harlene: onze kans is groot om natuurlijk zwanger te raken met de feiten die we hebben (46%) dus hebben we dan geen goede start?
Wij hadden 45% kans om in t eerste jaar op de natuurlijke manier zwanger te raken. Helaas zijn we 26 maanden verder en 3 iuis verder. Vindt t zo moeilijk het is per geval verschillend. Wil je alleen meegeven dat iui een heel klein slagingspercentage heeft. En ik ook opzoek was naar alle positieve verhalen. Maar als t dan niet lukt, doet t misschien extra pijn. Tis super fijn dat het bestaat en voor jou en voor mij de manier is om zwanger te raken en dat je eindelijk geholpen wordt. Persoonlijk denk ik dat het toch elke keer de juiste timing is met iui. Soort van lucky shot. Heel veel succes in ieder geval en hoop dat het in 1 x raak is!
Hier succes met de 2e IUI! Daarvoor 14 maanden niet zwanger geworden. Zaad was niet optimaal en mijn cyclussen ook niet. Succes!
Dank allemaal voor deze verhalen! En harlene, we gaan er voor! En wat betreft de luky shot ben ik het met je eens! Groetjes marretje
De slagingspercentages zijn idd niet hoog bij IUI. Mij is toen verteld dat dat o.a. komt omdat vaak IUI wordt gedaan als het zaad niet optimaal is. Daardoor zakt het slagingspercentage. Bij vijandige omgeving liggen de kansen gemiddeld hoger. Maar zoals gezegd, de timing moet goed zijn en je moet een beetje geluk hebben. Ik hoop voor jullie dat het snel dat ene mooie lucky shot mag zijn!
Na 19 rondes mochten wij ook beginnen met IUI. Eerste keer was meteen raak! Er is nooit een echte aanwijsbare reden gevonden waardoor het voor de IUI niet lukte.. Heel veel succes!
Ik heb ook een positief verhaal. Eerst 2 jaar ovulatie inductie gedaan, spuiten van gonal f en pregnyl. In deze tijd 3 miskramen gehad. Februari dit jaar kijk operatie gehad, maart weer begonnen met hormoonspuiten en eerste IUI en nu bijna 3- weken zwanger !
Wij gingen na 2 jaar proberen naar het ziekenhuis. Daar ruim een half jaar bezig geweest met onderzoeken. Hier kwam niks uit. We zijn begonnen met IUI, de 2e keer was het gelukt. Dit werd een miskraam. De eerstvolgende keer daarna lukte het gelijk weer. Deze zwangerschap heb ik uitgedragen. Na een maand of 8 zijn we weer begonnen met IUI. Toen was ik van de 4e IUI zwanger (en nu bijna uitgerekend!) Succes met de behandelingen!
Jee puck wat een goed bericht! Gebruikte jij ook hormonen? Ik spuiten, en op het laatste de ovitrelle. Nu twee dagen na de ovitrelle gevoelige borsten. 1dag na de IUI, kent iemand dit?
Hier ook een positief verhaal na ruim 2 jaar toch maar naar het ziekenhuis voor onderzoek. resultaat geen aanwijsbare oorzaak waarom het niet lukte. deze maand eerste poging iui gehad en was meteen raak.