wauw de wonderen zijn de wereld dus nog niet uit probeer er van te genieten en over 8 maanden hou jij hopelijk een klein wondertje in je armen. een fijne zwanger schap gewenst! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
thanks meid beseffen? nee nog niet echt hopelijk zien we op de volgende echo wat meer en dringt het dan door eerst kijken of alles goed zit en goed blijft gaan
ze vind het geweldig maar we hebben haar wel duidelijk gemaakt dat het nog heel pril is en dat het niet perse goed hoeft te gaan want ze had het gelijk weer over tygo enzo en tja.. die is ook een beetje bang maar goed we hopen dat het allemaal goed gaat deze keer en dat we haar niet weer teleur hoeven stellen
Waarom zie ik dit nu pas, gefelicieerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeetje, wat goed zeg! Op naar een gezonde zwangerschap en een prachtig lief eindresultaat over 8 maanden.... Liefs Jutte (Judith van Ukkiepukkies)
GEFELICITEERD meid, Ik heb jullie verhaal stiekum een beetje gevolgd op het forum. Toen ik dit las maakte mijn hart echt een klein sprongetje. Zou het niemand in de wereld meer gunnen dan jullie! Nogmaals gefeliciteerd!
Lieve Caruli, wat een ongelooflijk mooi nieuws! Je bent altijd zo lief voor alle meiden op dit forum en ik vind het daarom al helemaal geweldig dat jullie wens nu in vervulling gaat!
Nou meid, aan het duimen zal het niet liggen, volgens mij duimt heel het forum voor je, dat je over een maand of 8 een mooie baby in je armen hebt!
Zie dat mijn berichtje ook weg is... dus effe opnieuw Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai moppie, manlief, Casey en Tygo* Gefeliciteerd met je zwangerschap meis, Heerlijk op de roze wolk voor zwangere gaan zitten Lekker genieten de komende 8 maandjes en dan een mooi broertje of zusje voor Casey en Tygo* Liefssssssss Maria
Ow meid wat geweldig!!! Echt zit hier gewoon te janken, het is jullie zo gegund!! (Had nog voor je gependeld toch vorige x en toen klopte de maand en alles niet, maar toch wist ik diep van binnen wel dat jullie ooit een x geluk zouden hebben!! Nu op naar een goede echo!! GEFELICITEERD!!!
Wow super meid!! Helemaal geweldig! En zoals iedereen al zei het is jullie zooooooo gegund!! Ik duim hier overuren dat over 8 maandjes een pracht beebje in jullie armen ligt! Dikke knuffs!
Wow, wat een geweldig nieuws! Dit is met recht een wondertje! Ik duim voor jullie dat jullie in december jullie kindje (en brusje) mogen verwelkomen!