@ Maartje, meid van harte gefeliciteerd en nu lekker gaan genieten. Dat mag toch wel eens na 4 jaar!!
Wauw, wat ontzettend gaaf zeg, eindelijk!!! Onwijs gefeliciteerd! En jouw uiteindelijk positieve test geeft anderen weer hoop!
Thnx lieve meiden!! Ik ben echt zooooo blij!!! Maar ook zoooo bang voor de kans dat het misschien fout zal gaan, maar ik weet zeker dat ik niet minder verdrietig zou zijn in dat geval als ik nu voorzichtig blij probeer te zijn... Dus ik schreeuw het hier uit!!!!!!!!! IK BEN ZWANGERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Nogmaals bedankt voor al die lieve reacties!! Dat maakt het zwanger zijn net iets echter!!!
Jaaaaaaaa super gefeliciteerd met jullie zwangerschap Duim me helemaal suf dat je nu 8 maanden lang kunt gaan genieten van alle kwaaltjes.
Wat een super geweldig mooi nieuws Maartje.... Jij bent het deze keer gewoon die ZWANGERRRRRR is.....joehoeeeeeeeeeeeeeee