Hoi dames, Ik heb op 6 maart een curettage gehad en ik ben tot op heden nog steeds niet ongesteld geworden. Nu weet ik dat het lang kan duren voordat je ongesteld wordt na een curettage, maar ik heb rond 26 maart een positieve ovulatietest gehad en dan moet ik nu eigenlijk wel ongesteld worden. Ik heb een zwangerschapstest gedaan (Etos merk 2v5) en die was heeeel erg licht. Je zag het bijna niet. Dus die vertrouw ik niet. Ik zit dan ook inmiddels op 16 dpo. Dus zo licht kan het dan niet zijn als ik dan zwanger ben. Ik ben erg bang voor verklevingen. Heeft iemand hier ervaring mee? Liefs..
Heb je een witte test gehad na je curretage? Anders zou het nog het kunnen zijn van de oude zwangerschap. Ik had no tot 3 weken na curretage nog een positieve test. En nu na mijn miskraam ook. En dat zou ook kunnen verklaren waarom de test nog zo licht is.
Een positieve ovulatietest wil niet zeggen dat je ook een eisprong krijgt en nu dus ongesteld moet worden. En idd die kan ook gereageerd hebben op hcg van je miskraam. Ik heb na m'n eerste ma 3 maanden op de 1e menstruatie moeten wachten. Bij de andere 6-7 weken.
Bedankt voor jullie reacties. Ik heb al negatief getest na de curretage dus het kan niet de hcg van de zwangerschap zijn. Ik heb vanmiddag wel lichtroze bloed gehad. Het heeft nog niet doorgezet. Ik word hier heel onzeker over.
Nee die heb ik niet meer. Maar de controlestreep was lichter dan het andere streepje zeg maar. Hij was echt donker. Dus dat zou betekenen dat binnen 1/2 dagen de eisprong moest zijn.
Hoi Helena, weet je inmiddels al meer? Ik zit in een soortgelijke situatie, kan ook echt niet tegen de onzekerheid. Heb jij dezelfde dag als je positieve ovu test ook een zwangerschapstest gedaan?