ik heb gisteren posi getest ,maar moet ik nu eerst naar de huisdokter voor een bloedtest of kan ik direct naar de gyn gaan?
Gefeliciteerd, nee... als er niks geks aan de hand is, kun je gewoon bij de vk terecht. Je kunt eerst je huisarts bellen, maar dat is niet persé nodig. Gewoon de vk bellen en een afspraak maken. Geniet ervan! Groetjes Niki
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Als je in Nederland woont ga je idd bij de verloskundige op controle. Maar als je in België woont heb ik begrepen dat je naar de gynaecoloog gaat. Succes in ieder geval! Liefs, Hanneke!
dank u wel allemaal, ik had juist gebeld voor een afspsraak met de gynof verloskundige,en dit ging wel liefst pas in 2010,ofwel woensdag en vrijdag zonder afspraak,dat is wel lang he ,
@Mamavan1: hartelijk gefeliciteerd! Als het zo moeilijk is om een afspraak te maken, zou ik toch maar je ha gaan bellen hoor. Die weet misschien beter waar je terecht kan voor een afspraak met gyn of vk.
Hey, Ten eerste gefeliciteerd! Ik ben eerst naar de huisarts gegaan, maar daar hebben ze niks gedaan. Heb een map meegekregen met info. Dus je kunt meteen de vk bellen! Groetjes