och meid, wat een tegenstrijdige gevoelens, he? Het leven komt en gaat en komt weer en soms allemaal tegelijk. Ik hoop voor je dat je nog lang van je vader kan genieten (ondanks de prognoses), en dat hij nog van je kindje kan genieten!
Van harte gefeliciteerd... wat een geweldig nieuws in deze moeilijke periode. Geniet er maar lekker van! Kus Toys
Wat een super nieuws Neia Na zoveel ellende toch iets heel moois. Ik hoop echt dat je vader de geboorte van zn kleinkind mag meemaken. Heb je het hem al verteld? Hoe reageerde hij? Ga er maar lekker van genieten, jullie hebben het dubbel en dwars verdient!
Dank je meiden, we hebben besloten om het met sinterklaas te vertellen, daar leeft hij nu naar toe, dan gaan we een weekendje met het hele gezin weg, dus dan is het leuk om aan iedereen te vertellen! Ik heb net nog een digitale clearblue test gedaan, en ; ZWANGER. Ik voel me geweldig! X Neia
Heej, Neia, wat een geweldig weekeinde voor ons, he! Ben jij net zo in de war als ik? In ieder geval nog een keertje: VAN HARTE!
VAN HARTE GEFELICITEERD! geniet er maar van! hoop dat je vader het nog mee mag maken, ik duim voor je. groetjes sjaantje
Hoi lieve Neia, Ik had je hier nog helemaal niet gefeliciteerd. VAN HARTE! Echt super voor jullie. xx Sophie