Ik moet even mijn verhaal kwijt.. Gisteren onze tweede echo gehad en er was geen hartactie meer te zien. We zouden rond de 11 weken moeten zitten, maar helaas was onze uk er met 8 weken en 5 dagen mee gestopt. Er spookte vanalles door mijn hoofd heen. Ondanks dat we zwanger waren geworden door de pil heen, was het kindje meer dan gewenst. We willen nu wel bewust voor een tweede kindje gaan, maar moeten eerst de miskraam afwachten. 5 maart: eerste echo 6w6d met hartactie 22 maart: intake 4 april: tweede echo 11w1d geen hartactie en groote kwam overeen met 8w5d Ik heb nog geen bloed verlies gehad, terwijl ik dus kennelijk al 2,5 week een "dood kindje" in mij heb. Wij worden vandaag gebeld en zal dus ook vragen hoelang het gemiddeld duurt tot een miskraam spontaan op gang komt en alle andere vragen die nog opborrelen. Mijn vriend snapt er niets van; we zijn nog jong, leven gezond, zijn niet ziek etc etc. Ik heb hem al wel tig keer gezegd dat zulk soort factoren niet doorslaggevend zijn. Maar het wil er bij hem niet in. Ondanks dat deze zwangerschap/miskraam niet gepland was, is ons gevoel juist versterkt om voor een tweede te gaan. Ik hoop dat wij de volgende ronde meer geluk mogen hebben...
Wat een klote nieuws is het he! Ik zit momenteel in hetzelfde schuitje als jij. Hartje met 8w5d gestopt. Toen had ik ook precies de echo. Nu afwachten wanneer het op gang komt. Vreselijk die onzekerheid. Hoop dat jullie snel weer zwanger mogen zijn.
Vervelend dat je dit ook mee moet maken.. Ik had precies hetzelfde termijn met kloppend hartje en de stopende hartactie . Dit was bij mijn tweede mk Ik had het opgewekt met cytotec! Mijn gyn vertelde me gisteren dat roken en overgewicht misdragen kunnen veroorzaken. Gelukkig bij mij nvt Succes en sterkte meis
Jaa, echt vreselijk en het wachten duurt erg lang. Het sloopt je gewoon. Gelukkig heb ik veel steun aan mijn vriend, familie en vriend(inn)en. Suze, sterkte met dit verlies. Hoop voor jullie dat het ook snel weer raak mag zijn!
Poeh, dat is ook niet mis. Het is idd erg rot. Ik ben nu aan het afwachten, gezien ik het gisteren heb gehoord. Ik vraag wel naar de mogelijkheden om het op te wekken, en zet de voordelen en nadelen naast elkaar. Bij mij zijn roken en overgewicht ook niet van toepassing. Ik drink nooit alcohol en eet gezond. Maargoed het blijkt maar weer dat het eigenlijk gewoon dikke vette pech is. Ook voor jullie sterkte gewenst en hoop voor jullie dat het gauw weer raak mag zijn en het dan blijft plakken!
Ja vaak gewoon enorme pech! Sterkte allereerst. Je verhaal is herkenbaar, alleen bij mij gestopt met 9,5 wk en een dag erna hadden we de echo. Het kwam niet spontaan dus ben gecurreteerd. Sterkte met afwachten en denk goed na over de verschillende opties. Liefs D
Sterkte meis. Precies hetzelfde meegemaakt. Echo 6+4 mooi kloppend hartje met de echo op 9 weken geen hartactie meer. Uk w met 8+1 gestopt. Bij mij hebben ze het opgewekt met medicijnen. Wilde er persoonlijk zo snel mogelijk klaar mee zijn een dood kindje in m'n buik was zo een naar gevoel. Hopelijk komt het snel vanzelf op gang meis. Nogmaals sterkte met dit verdriet.
Heel zwaar is dat, om ineens een leveloos kindje in je buik te 'zien'. Heb het helaas ook 2 keer mee moeten maken (beide keren hartactie met 7-8 weken en kort daarna gestopt..).. Hier beide keren gecuretteerd omdat het kindje niet zelf af kwam. Eerste keer zat het ook al 3 weken leveloos in mijn buik. Voel jezelf niet schuldig! Het heeft heel vaak niets te maken met leefwijze! Hier echt ieder miniscuul regeltje opgevolgd, gezond gegeten, nooit gerookt, al maanden niet gedronken. Dit is echt gewoon enorm veel pech hebben, niets anders. Sterkte!
Ik zit in hetzelfde schuitje. Ons kindje is ook doodgegaan met 8 weken en zit al 2 weken in mijn buik,ik zou 10+2 zijn eigenlijk. Het is hier ook enorme pech maar ik denk wel weer: waarom ik. Na al die ellende die we al gehad hebben. In ieder geval heel veel sterkte meis.
Hier ook aan het afwachten, zou nu al 10 weken zijn, heb elke dag wel beetje buikpijn en bloedverlies maar het kan nog niet alles zijn ... Anders woensdag aan de cytotec.
Heel veel sterkte! Ben ook wel benieuwd hoe lang het gemiddeld duurt voordat de miskraam spontaan komt. Ik heb 3 weken gewacht en er gebeurde niets, dus heb het met medicatie opgewekt.
Wat verdrietig zeg! Ik heb in januari hetzelfde meegemaakt (2e echo, was 10,5 week hartje gestopt met 8w6d). Ik heb ook gewacht tot het vanzelf kwam. Dat heeft 2 weken geduurd. Vond de miskraam zelf fysiek gezien meevallen. Ik heb zo'n 5 kwartier krampen gehad waarvan de laatste 20 min echt pijnlijk. Kindje kwam in de vliezen en was duidelijk te herkennen. We hebben er nog foto's van gemaakt en uiteindelijk begraven in een klein doosje in de tuin. Het is een moeilijke tijd nu en straks. Neem de tijd voor alles wat er op je af komt. Je emoties en verdriet hebben tijd nodig. Sterkte!
Ik ben een tijdje niet meer op zwangerschapspagina geweest. Dit omdat het nogal ineens hectisch werd. Bedankt voor alle lieve reacties. En wat naar om te lezen dat zoveel meiden/vrouwen dit moeten meemaken. Het is echt een enorm verdriet. Ik zie dat sommige van jullie er veel steun aan hadden om het 'kindje' te bekijken/zien en/of te begraven. Sterkte allemaal!! Mijn miskraam is nu "achter de rug" en heb nu nog af en toe wat bloedverlies. Maandag 8 april had ik gebeld naar de verloskundige dat ik niet wilde afwachten en ik kon dinsdag 9 april terecht bij de gynaecoloog! gynaecoloog Dinsdag 9 april melden wij ons bij de polikliniek C2.05. We hadden om 09:30 de afspraak en ik liep om 11:45 het ziekenhuis eindelijk uit. Ik had een gesprek met de gynaecoloog en toen bleek dat mijn verloskundige nog niet alles had doorgefaxt, dus er werd 3x heen en weer gebeld tot hij alle juiste gegevens had. Toen zei de beste man dat ik me mocht uitkleden, dus inwendige echo gehad. Hij zag hetzelfde als de verloskundige dat mijn uk rond de 8 weken en 5 dagen gestopt was met groeien/kloppen. Gezien de gynaecoloog nog maar 3 weken bij het ziekenhuis werkte, snapte hij nog niet hoe alle apparatuur werkte. Dus ik lag 40 minuten op die stoel met mijn benen wijd, omdat de beste man niet wist welk knopje hij nodig had om het kindje op te meten . Toen ik eindelijk weer aangekleed en wel op de stoel zat, moest meneer de gynaecoloog toch even duidelijk maken dat ik toch echt een spiraaltje moest nemen. Ik dacht echt waar bemoeit u zich mee, maar dat heb ik maar voor me gelaten. Hij legde me voor de tweede keer uit dat zijn voorkeur uitgaat naar medicijnen om daar de miskraam mee op te wekken. Ik stemde er mee in. medicijnen Ik kreeg mifegyne 200 mg tabletten. Deze mocht ik direct innemen. Dit waren 3 tabletten die ik oraal moest innemen. Dit heeft verzachting en verwijding van de baarmoederhals tot gevolg. Ook had ik cytotec 200 mg tabletten. Ik kreeg 8 stuks mee, dus voor 4 dosissen. Echter heb ik er maar 1 hoeven te gebruiken, gezien het feit dat mijn gynaecoloog zei: 'als het al hevig aan het bloeden is, mag u de overige dosissen laten zitten'. Wel heb ik voor de zekerheid nog even de gynaecoloog gebeld hierover. Van de mifegyne had ik geen bijwerkingen, maar van de cytotec poeh wat een buikkrampen. Ik ben geen pieperd, maar ik heb nog nooit last van buikkrampen bij menstruatie gehad, dus wist ook echt niet wat ik kon verwachten. Dus ik heb een halve dag pijnstilling geslikt en toen ging het stukken beter. Miskraam Ik verloor woensdag en donderdag alle 'grote gevallen'. Dit luchtte erg op. Vrijdag 12 april kwam ineens al het vruchtwater eruit, toen ik gezellig in de gang van het huisje van m'n vriend stond. Gelukkig stond ik met 1 stap in de badkamer, dus is de ravage nog iets of wat beperkt . Donderdag 25 april moet ik weer voor controle naar de gynaecoloog. Ik ben benieuwd of ik schoon ben.