1e: was ik door de pil heen zwanger geraakt (zoon) 2e: in ronde 6, miskraam 3e: in ronde 7 (zoon) 4e: in ronde 5 (zoon) 5e: in ronde 2, miskraam 6e: pauze ingelast en onverwacht zwanger (zoon of dochter, wie zal het zeggen?)
ronde 10 na een slechte uitslag van de semenanalyse, dus wij zijn er super gelukkig mee! zo zie je maar weer, ook als het onmogelijk lijkt, is het toch mogelijk
1e na anderhalf jaar 2e 1e ronde 3e 1e ronde 4e 1e ronde (helaas miskraam) En nu gelijk na miskraam weer zwanger (niet eerst een menstruatie afgewacht!)
Bij ons heeft het 19 maanden geduurd voor ik zwanger werd. Omdat we het er allebei over eens waren dat we geen zin hadden om bij dokters en zo te gaan lopen,en testen te moeten gaan doen. was het een hele verassing dat ik toch ineens zwanger was. We hadden er niet meer op gerekend.
Eerste keer (miskraam) na 4 rondes, na miskraam 2 maandjes aan de pil , toen was ik "zomaar" zwanger.. Helaas missed abortion.. Nu wacht ik mijn cyclus af, maar goed, wel bewust geklust zeg maar in mijn (denk ik als mijn cyclus normaal verloopt) vruchtbare periode!