Hmmm... ik heb nu echt geen idee waar ik aan toe ben. Ik heb redelijk trouw ovutesten gebruikt en die lieten een paar dagen terug een heel licht streepje zien en zijn nu omo wit. Het beetje bloedverlies was na een week klaar. In de tijd tussen mk en bloedverlies volgens mij maar 1x uitgebreid geknuffeld. Lijkt mij sterk dat het een innesteling zou zijn... Maar toch, ik blijf wel erg hormonaal zijn; veel trek, zere tepels (geef nog borstvoeding) en aders op mijn borsten. Maar dit past ook bij ongesteld moeten worden... Dus afwachten? Een paar dagen geleden nog een test gedaan die negatief was. En ik ruik niet overal van alles, wat 2x een heel duidelijk teken was.
Woow er zijn er dus wel wat die lang hebben moeten wachten. Testen geven bij mij negatief aan dus mag aannemen dat hcg uit mijn lichaam is.
Ik ben nu 10 weken verder en nog niet optimaal.. ma opgewekt met tabletten en na 8weken tabletten gekregen om ontrekkingsbloeding op te wekken. At nu in volle gang, maar helaas nog steeds stolsels in baarmoeder... :'(