Even een vraagje ik ben momenteel 38+5 weken zwanger, sinds enkele dagen merk ik wel dat mijn maag niet meer 100% is. Ik heb 1,5 cm ontsluiting en heb voor zover ik weet m'n slijmprop nog niet verloren. ik heb wel al oefeneween sinds twee dagen maar steeds ongeveer een half uurtje en dan zijn ze weg, maar wel regelmatig rugpijn en menstruatie pijn (ook het idee dat ik naar de grote wc moet) Sinds gisteren had ik de hele dag zeer doorzichtig helder slijm verlies wat rekbaar was (avond ervoor man lief wel eens lief in de ogen gekeken ) maar normaal heb ik dan gelige/witte dikke afscheiding (sorry voor de detailles) maar nu was het heel mooi helder. deze ochtend stond ik echt op braken na het eten van iets en m'n darmen zijn aan het rommelen sinds gisteren. is dit louter voorbereiding of toch wel herkenbaar in een aankomende bevalling of gewoon misschien een ontsteking van m'n maag ofzo? Ze mag nu wel komen van mij hoor (als ze wilt)
Heb dit ook allemaal gehad, bij mij helaas loos alarm geweest want ben met 41+1 nog steeds niet bevallen. Hoop voor jou dat het het begin betekend en binnenkort de kleine in je armen mag hebben.
Je lichaam is zich aan het voorbereiden. Dit kan doorzetten, maar kan ook nog weken aanhouden. Hier al 3x zo'n dag gehad in de afgelopen 2 weken, maar nog sltijd geen baby.
ok merci meiden, dan weet ik het. Hopelijk kan dit lezen mijn man ook bedaren, die is over z'n toeren haha. probeer al zo min mogelijk te laten merken als ik ergens last van hem, want de spanning in hem is te snijden
Zegt helemaal niks, behalve dat het voorbereidingen zijn. Maar hoelang dat duurt verschilt per vrouw. De klachten die jij hebt heb ik ook al een week of 2. Vooral ook veel oefenweeeen en misselijk/rottig gevoel in m'n maag. Ook slijm verloren, zelfs een drupje bloed.. Ondertussen ben ik 40+4 vandaag en nog steeds niks helaas. En geloof me, van mij mag ie ook komen. 2 weken geleden al, als het aan mij had gelegen. Je kan er echt niks over zeggen, hij (en zij bij jou) kan net zo goed nog tot 41/42 weken blijven zitten Succes!
Snap ik helemaal, dat roep ik ook al twee weken. Helaas hier vandaag controle gehad, geen ontsluiting en bmm pas half verweekt... Lijkt erop dat ie me nog even laat wachten dus zo zie je maar weer... Voorbereidingen zeggen niet altijd wat helaas....
ik had wel al opening, dus ik denk wel dat er meer bijkomt, maar gisteren bv heb ik helemaal niets gevoeld, als ik geen watermeloen in de weg had zou ik niet weten dat ik zwanger was. Deze ochtend dan weer opgestaan met erg pijn aan m'n staartbeentje :s ze drukt heel erg op m'n beenzenuwen en als ik dan wat doe (trap lopen of te veel gewandeld) dan gaan m'n benen enorm branden, maar ben zo moe gelegen op die stomme sofa hé.
tis allemaal al van gisteren avond stilgevallen, heb totaal geen "symptomen" van een aankomende bevalling meer.