Meiden, ik zit lekker op de bank op zwangersschapspagina rond te neuzen waar ik behoorijk verslaafd aan begin te raken hihi en ineens voel ik iets knappen onder in me buik. Wat kan dit zijn? moet ik de vk bellen? schrok me rot.. ben nu 13 weken zwanger. gr marloes
Als je je zorgen maakt even de verloskundige bellen via een forum is dat gewoonniet beoordelen en dat vinden ze heus niet erg hoor als je even belt.
Voelde je echt wat knappen of was het meer een pijnlijke steek onderin je buik? Ik zou toch even de verloskundige bellen als je je zorgen maakt!
Misschien gewoon bandenpijn?? Bij twijfel gewoon evne de vk bellen.zij/hij kan je waarschijnlijk beter helpen. Ik zeg altijd maar beter 10x te veel bellen, dan 1x te weinig!
O gelukkig maar! Dacht ik zelf ook al aan! Maar ja ik ben geen vk! Sterkte! Pijn kan heel heftig zijn, maar zakt ook vaak wel weer weg!
Het deed geen eens zeer het was gewoon iets wat knapte.. je denkt oh ik ben die 12 weken voorbij tuurlijk er kan daarna ook wat gebeuren maar ik schrok me rot.. nou nu even rustig op adem komen en dan de echo foto's aan me oma laten zien hihi met een heerlijk gebakje natuurlijK