Ik ben bezig met een fijne playlist voor tijdens de bevalling, maar ik kom niet verder dan de nieuwste cd van John Mayer. Help! Ik wil gewoon relaxte, ontspannen nummers. Niet dat ik tussendoor ineens 'Shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya (drank).. Swalla-la-la' (Jason Derulo, Swalla) hoor.. Of zou hij daardoor juist lekker snel geboren worden?
Ik had een playlist gemaakt met onder andere veel Coldplay, wat Bløf, Chef's special. Allemaal vrij rustige nummer. Ik zag mijzelf al heel sereen mijn weeën opvangen met mijn muziek op mijn iPod. Denk dat ik toen mijn weeën echt doorzetten, ik hooguit 3 liedjes heb geluisterd, het werkte alleen maar op mijn zenuwen. Ik kon niks hebben, moest me volledig op de weeën focussen. Maar misschien dat het voor jou wel werkt!
Bon Iver Selah Sue Tom Odell Dillon Is allemaal hetzelfde soort muziek. Of het gaat werken of dat je uiteindelijk toch liever 'shimmy shimmy yay' hoort is nog even afwachten
-Norah Jones (come away with me) -Jonathan Jeremiah (a solitary man) -James Morrison (the awakening) Dat zijn 3 albums die ik grijs kan draaien en waar ik rustig en relaxt van word. Wie weet heb je er wat aan! Succes!
Dat is heel erg afhankelijk van je muzieksmaak.. Voor mij is ontspannende muziek bijvoorbeeld Rammstein en Opeth..
Einaudi misschien nog wat voor je? Gewoon rustige pianomuziek waarop je je mooi op je ademhaling kan concentreren? Ik ben zelf ook gek op de 3 uur durende Mozart baby muziek op YouTube
Tenzij je maar 1 genre muziek leuk vindt kun je niet van te voren voorspellen waar je dan zin in hebt denk ik en ik zie dat ook nog wel wisselen gedurende de bevalling. Ik neem dus gewoon mn ipod mee en gaan we dan wel dj-en
In veel ziekenhuizen hebben ze WiFi. Ik zou ter plekke kijken of je überhaupt behoefte aan hebt en waarin. Hier totaal niet bij zoiets stil gestaan.
Zou inderdaad een variatie meenemen . Je kan wel wat verschillende playlisten samenstellen natuurlijk dan is het makkelijk aanzetten als het zover is Zelf vind ik de muziek van Rufus erg relaxed . Tijdens mijn eerste bevalling hebben we tv series gekeken toen ik nog thuis was en nog een wedstrijd van het Nederlands elftal gekeken in het ziekenhuis haha hoewel ik daar niet erg veel van meekreeg. Toen het eenmaal echt los ging had ik echt al mijn kracht nodig om de weeën te doorstaan en geen afleiding nodig haha.
Ik heb een paar uur in bad gezeten met enya muziek aan en een paar kaarsjes op de rand, werkte voor mij zeer ontspannend! En elke keer als ik het nu hoor denk ik terug aan die prachtige ervaring
Ik had hele rustgevende muziek van Enya op met kaarsjes hahaha normaal zou ik het nooit luisteren maar ik raakte er helemaal van van de wereld
Ik heb een playlist met vooral veel meditatiemuziek, natuurgeluiden, etc. Maar ook wat nummers van Damien Rice. Ik wil geen up-tempo nummers, daar raak ik alleen maar geirriteerd van, haha! Als je youtube't op meditation/music for labo(u)r/dat soort termen, dan krijg je zulke fijne muziek! Maar je moet er maar van houden natuurlijk!
Ik had een hele playlist gemaakt met Enya, John Mayer, etc etc en toen puntje bij paaltje kwam moest ik echt niet meer aan muziek denken. Hoorde het geen eens meer Haha. Zonde van mijn tijd geweest dus
Had van tevoren ook bedacht wat ik wilde draaien, maar kwam er niet echt uit. Puntje bij paaltje moest ik echt niet aan muziek denken! Gewoon in mn eigen bubbel en geen afleiding!
Nu heb ik dat stomme liedje in mijn hoofd Maar hier helemaal niet bij stilgestaan om muziek te draaien. Ik kon echt niets anders verdragen dan de weeen. Moest me daar op focussen en zelfs een aanraking van mijn man was teveel. Wilde echt op mezelf zijn. Maar Enya heeft mooie rustige nummers. Hou daar op zijn tijd wel van. Op spotify heb je ook afspeellijsten misschien kun je daar nog inspiratie van opdoen.
Hahaha ik moet hier wel een beetje om lachen. Je bent je enorm aan het voorbereiden he Ik dacht ook dat ik helemaal zen onder het genot van een muziekje weeen zou opvangen... nou no way. Bevallen is meestal geen rustige, romantische aangelegenheid. Al mijn plannen (voor zover ik ze had) heb ik niet uitgevoerd. Go with the flow meid, je weet op dat moment het beste wat je nodig hebt
@Aardbeitjes nou momenteel verveel ik me vooral een beetje . Ben niet verder gegaan met de playlist maar wel een aantal lijsten 'aan het volgen'. Moet wat bedenken om de tijd te overbruggen