Dank je! Ben er heel blij mee. Vorige keer is het misgegaan met 5 weken en 1 dag, dus extra fijn dat het nu wel een knaller is. Sportlife....dat wordt dus even inslaan
Wacht op me testen maar volgens mij is de postbode al geweest Gooi ik er maar weer een zw testje tegen aan Net in die tijd ook kop koffie en kop thee gehad( nog geen uur geleden) Me oma kwam langs met een kado voor me zoontje hihi
Sorry, maar ik schoot echt in de lach toen ik de testen zag. Hier word je toch knetter van? Die van 29 en 30 nov waren heel duidelijk.
Hahaha, dat mag hoor!! Vreselijk irritant die stomme testen Ja die waren wel heel duidelijk he ! En als het opgedroogd is lijkt alles nog veel lichter en om het dan goed op de foto te krijgen nog irritanter
Ja erg lief! Zw is negatief Maar ovu test net weer gedaan en die lijkt weer bijna te gaan knallen Vanavond maar weer gezellig maken!
Goede morgen dames!! Hoe gaat het met jullie? Hier wel okeey, beetje steekjes en trekkerige gevoel in me buik alsof ik buikspieren heb getraind. Wie heeft er een rol behang voor me, zoontje poep vervelend en ik kan weinig hebben op het moment!! Sinterklaas gisteren was ook al zo'n drama, janken en schreeuwen! Was blij dat ie in bed lag
Goedemorgen! He bah wat vervelend! Af en toe.... Hoe zijn je testen inmiddels? Weer donker?? Pff wat raar allemaal he! Hier alles ok.. 's ochtends misselijk, ik eet als een tientonner, koppijn. .. Noem maar op Alles voor een gezonde baby Sas; hoe is het bij jou??
Hahaha..dat eten ja! Echt niks is veilig voor mij. Sinds een paar dagen ook steeds hoofdpijn. Misselijkheid nog niet echt, meer een raar gevoel.
Met de zelfde urine Kan wel janken, hoe frustrerend is dit:x @ jullie: al vast veel eten en vitamientjes opsparen voor de baby! Hopelijk worden jullie niet misselijk!