Ah neee...... Balen zeg! 2014 wordt ons jaar Bibi!! Wel fijn dat je cyclus klopt en je lf is netjes, moet vast goed komen. HIer voel ik me goed. Af en toe wat steekjes zowel in mijn liezen als in mijn borsten. Maar dat had ik de vorige cyclus ook na de ovulatie. Dus ik verwacht er maar niets van. Over een week weet ik hoop ik meer! Jullie allemaal ook een goede kerst!
Spannend! Je nod was 2 januari toch?? Volgende week hier maar weer ovutestjes bestellen Heb er nog 3 van cb en bestel nu weer zw en kids. Heb er nu al weer zin in
Ohh nog 4 dagen!! Spannend!! Ga je al testen of wacht je af?? Ik heb gisteren de Angelsound gehad voor kerst. Super gaaf. Vanochtend gelijk even getest en ja hoor.. Daar kwam het locomotiefje voorbij. Nu kan ik de baby een beetje in de gaten houden! Sassie; jij vierde geen kerst toch? De rest wel een leuke dag gehad?? Ik mag vandaag werken... Blehhh Nou fijne 2e kerstdag iedereen!
Wat leuk een angelsound! Kun je zelf steeds wanneer je wilt naar je kleintje luisteren! Wij gaan straks gezellig gourmetten bij vrienden. Ook allemaal een fijne 2e kerstdag!
Wauw! Echt heel leuk zo'n apparaatje. Wil m ook aanschaffen. Vier geen kerst, maar wel heel druk geweest. Gisteren had ik bezoek en vandaag zelf gezellig op bezoek. Jij? Lekker gewerkt?
Als ik van mijn ovu test uit ga is 2 jan mijn nod maar heb hem zelf op de 30e geschat. Heel spannend maar verwacht t niet, merk niet zo veel.... Minder dan vorige maand iig. Ik ben bang dat ik ook weer ovu testen moet bestellen.
Ik wacht in iig af tot de 30e meestal heb ik spatting van te voren. Als ik dat de 31 e niet heb dan ga ik denk ik toch een test doen. Wat leuk een angelsound lijkt me geweldig! Geeft vast ook een fijn gevoel.
Hello everyone... hoe is het hier? Iedereen fijne dagen gehad? Ik doe niet aan kerst maar heb lekker uitgerust. Verder niks bijzonders.. behalve dat ik te horen heb gekregen dat mn contract momenteel niet verlengd kan worden (bedrijfd- economische redenen) ik baal onwijs.. dus nu de ww in. Druk met solliciteren en tegelijkertijd hoop ik dat ik na 3 maanden weer wordt teruggeroepen door mn werkgever, aangezien ik goed functioneer en ze erg tevreden met me zijn. Achja.. zie het wel allemaal. Voor nu lekker vakantie dus haha! Ook weleens lekker. Claudia wat fijn dat je het hartje nu zelf kan horen! Dat geeft je toch dagelijkse geruststelling.. geniet er maar lekker van! Sassie ben je al goed aan het genieten? Nu aftellen voor de 2e echo.. spannend he! Bibi onwijs balen weer.. we kennen allemaal het gevoel maar ik weet zeker dat 2014 jouw jaar gaat worden! En hopelijk ook van de andere nog niet zwangere dames hier TientjeT ook op het wachtbankje..? hier totaal nog geen symptonen behalve licht gevoelige borsten (wat ik elke maand heb) en heb ook nog geen testdrang, zit nu 8dpo. Ga dit weekend weg en wil ook pas testen als ik terug ben.. ook de 30e dus Alle andere dames heel veel geluk op het wachtbankje! <3
Amoura, wat balen zeg van je baan! Wat voor baan zoek je? Nog een paar dagen en dan hopelijk 2 streepjes Hier de ene keer duidelijk aanwezige kwalen en de andere keer wat minder. En dan slaat de twijfel weer toe. Maar wel steeds moe en gewoon niet zo lekker. Heb 30 dec intake bij de VK. Ga vragen of ze dan ook een echo wil doen. Ik kan gewoon echt niet wachten tot 6 januari..