Ja dat hoop ik ook Wil zooo graag weer dat gevoel, die gezonde spanning! Ben alleen aan de andere kant ook super bang dat ik niet zo snel weer zwanger word, net als de 1e keer.
hallo ikke, wij hebben er ook 10 rondes over gedaan voor we zwanger werden, doch laten we het nu stilletjes z'n gangetje gaan, we hopen wel nu toch een beetje sneller zwanger te mogen worden.
had ik ook gehoopt imiddels al weer aardig op weg maar we houden er moed in Meiden heb van die zere benen enig idee wat dat kan zijn beginnend griepje of zo ?
hoi princess ik weet wat je bedoelt sommige mensen kunnen zo hard uit de hoek komen net of het niks is! ik heb ook vaak te horen gehad van het is beter zo want dan had je ineens 5 kids! of nu we er toch weer voor willen gaan heb je aan 2 kids niet genoeg? hallo dat maken wij zelf toch uit en hoe klein het wondertje je ook is het is toch een wondertje
Ladies heb een fikse blaasonsteking blegh lig dubbel van de pijn heb ik weer midden in de nacht sory moest het ff kwijt
goedemorgen meiden, Ik heb net toch ff een afspraak bij huisarts gemaakt, blijf buikpijn houden en miselijk, en het bloed van gister is gisteravond opeens weer opgehouden Ik snap erniks meer van, wil gewoon even zeker weten dat alles schoon is, dus morgenochtend checken.... Het weer zit ook niet echt mee, daar worden we niet echt blij van Ik ga zo werken maar kom later weer terug.. LIEFS nony
Hoi meiden, vandaag voor het eerst aan het werk.. nu gaat het echte leven echt weer beginnen.. raar he.. Bij mij sinds gisteren geen bloedverlies meer, dus ik neem aan dat ik nu "schoon" ben.. raar idee.. heb gister nog een testje gedaan om te kijken of alles er al uit was.. maar nog niet helemaal.. dat voelde wel gek om nog een positest in je handen te hebben terwijl je weet dat er niets meer is.. Wij waren zwanger in de 4e ronde.. hoop dat het weer zo snel lukt.. je hoort wel veel verhalen dat het sneller lukt... Sterkte Nony!
Hallo meiden! Hier gaat het we weer! Vol goede moed, gaan we er deze maand maar tegen aan! @ bruidje77: ja meid, dan begint het echte leven weer... Ik hoop dat je het trekt op je werk! Op mijn werk vonden ze dat ik te vroeg begon. iets meer dan een week thuis gebleven! Ik vond het wel weer lekker aan het werk te zijn, ik hoop dat je het ook zo ervaart! Ikke1982: Wanneer beginnen jou "behandelingen" weer?
Ik ben ook een week thuis gebleven, denk wel dat het weer goed is.. Thuis zit je ook maar te peinzen..
Hallo lieve meiden, Ik kom jullie ff moed inpraten. Ik weet dat het zooo moeilijk is om er weer in te geloven. Weet, dat ik na 3 miskramen en nu weer zwanger ben heel bang ben. Ik slaap heel onrustig. Maar ik ben ook blij, blij weer voor deze kans. Je ziet, het is niet onmogelijk. Ik ben 39 jaar en het is me de eerste ronde na curettage weer gelukt. Dat moet jullie toch moed geven. Moed om niet op te geven. Ik denk aan jullie en ik ga jullie volgen en hoop dat we straks allemaal in het forum "zwanger" zitten. Liefs Assie
meiden ik wens iedereen heel veel succes en hoop dat het snel weer raak is en dat het dan wel goed mag blijven gaan... wie weet kom ik hier ook over een tijdje meepraten maar nu nog niet...
Lieve Caruli, Ongelooflijk knap dat jij ons sterkte komt wensen. Ik wens jou heel veel sterkte toe meid. Ik heb op de site van Tygo gekeken. Wat een mooi mannetje! De tranen lopen over mijn wangen. Ik wil je bij deze heel veel sterkte toewensen met dit grote verdriet. Ik weet een beetje wat je nu meemaakt. Mijn broer en schoonzus hebben hun zoontje Jaël verloren met 38 weken. Toen liet plotseling de placenta los. Heel veel liefs en heel veel kracht gewenst. Assie xxx
Hoi Caruli, wat lief van je dat je ook nog aan andere mensen kunt denken terwijl je zelf zoveel verdriet hebt.. sterkte! Bedankt voor de opbeurende woorden Assie en ik duim voor je dat het nu helemaal goed gaat!
Hoi hoi, @lola1982: Zodra ik weet wanneer mijn eisprong plaats vind wil ik het gelijk weer gaan proberen Wil zo snel als het kan weer zwanger zijn Ik begrijp heek goed dat er meiden zijn die juist even een soort pauze inlassen maar wij gaan er gelijk weer voor
Och meid, wat llief dat je aan ons denkt! Ik heb nog nooit eerder op postings van jou gereageerd maar weet dat ik hard gehuild heb op de dag dat jullie mooie tygo geboren is! Veel sterkte meid!
Lieve Caruli, ik heb net met tranen in mijn ogen de site van Tygo gelezen! (als ik niet aan het werk was zou ik heel hard gehuild hebben denk ik!) Wat een verhaal! Wat heftig... Wat een ongeloof! Ik wens je heel veel sterkte toe!
meiden ik weet even niet waar ik thuis hoor op het forum. Bij miskraam? Bij zwangeren? Bij de NOD hoek? Geen idee. Wie het weet mag het zeggen. Tot er meer duidelijkheid komt trek ik me even terug want ik wil niemand voor het hoofd stoten door in de verkeerde groep mee te schrijven. Veel geluk allen!
Luna, M.i. mag jij overal meeschrijven. Je stoot niemand voor het hoofd. Ik neem aan dat je bij de dames van miskraam daar hun moed ik kunt praten. Bij de "zwangeren" mag je natuurlijk altijd meepraten. Omdat je zwanger bent met alle emoties en gevoelens van dien. De NOD heb je al lang gehad. Uiteraard staat het vrij te babbelen hier met wie je ook maar wil. Liefs assie
Hoi,weet eig niet of ik hier goed zit maar wil heel graag met jullie meekletsen over zwanger worden.Nu bijna 8wkn na de bevalling willen we heel graag weer zwanger worden,ben alleen nog niet ongi geweest dus kan het allemaal niet bijhouden.Vandaag zw test gedaan omdat ik zon buikpijn heb maar helaas niet zwanger.. Jullie allemaal heel veel succes en hopen dat we snel zwanger mogen zijn met zijn allen Liefs D..x