Als ik tenminste een cyclus heb van 28 dagen. Kweet nu niet of die zal ontregeld zijn door miskraam. Zit nu in ronde 1.
hi Zico, ligt een beetje aan hoe diep....maar voornamelijk darmen. En helemaal achterin je lichaamsslagader (splitst ongeveer ter hoogte van je navel). Verder balen meid, maar geef de moed niet op! Ik duim voor je!
Zwanger September 2007 1. Princess (ronde 1) 2. Marlie81 (ronde 1) 3. Assie (ronde 2) Zwanger Oktober 2007: 1. Bruidje77 (ronde 2) 2. Femmes (ronde 3) 3. Droom(ronde7) Zwanger November 2007: 1. Daantje86 (ronde 3) 2. Sann (ronde 2) 3. Liesje76 (ronde 4) 4. Vruchtje24 (ronde 4) 5. Mone (Ronde 1) 6. Luna73 (ronde 2) 7. Inez (ronde 2) NOD November 2007 13-11-2007: Lindaa (ronde 2) bekend 22-11-2007: Casedy (ronde 4), Zico (ronde 15) 23-11-2007: Nony (ronde 3), Charlie01 (ronde 5), Mamameike (ronde 1) 24-11-2007: Roshi (ronde2) 25-11-2007: Lola1982 (ronde 1, Natas1 (ronde 3), Mandje (ronde 2) 27-11-2007: Rebbel (ronde 2) 28-11-2007: Annna (ronde 1) 30-11-2007: Loesjuh (ronde 8 ) NOD December 2007 03-12-2007: Latoya (ronde 5) 05-12-2007: Miek74 08-12-2007: Wwjc19 (ronde 2) 12-12-2007: Danjo (Ronde 2) 14-12-2007: Ellenk (ronde 3) 15-12-2007: Marije1980 (ronde 7), Pippo (ronde 1) 16-12-2007: Sam8 (ronde 3) 21-12-2007: Ktje (ronde 2) Pippo je staat erop!
Mijn plannetje is niet gelukt. Ik kon het echt niet laten. Toen dat ik terug begon te lezen over de positieve testen voor nod. Ik heb terug 3 testen besteld via de webwinkel. Dus krijg ik ze woensdagmorgen. En ga ik proberen ze in de kast te stoppen en er niet aan te denken
Oooh, mandje wat zonde! maar goed, misschien lukt het om niet te testen.. Maandag is je NOD toch pas? Dus waarschijnlijk geeft ie toch negatief aan.. En testen voor NOD is ook niet zo verstandig, want het gebeurt wel vaker dat je een positieve test heb en toch gewoon ongesteld wordt! Dus het is toch het beste niet te testen voor NOD, hoe moeilijk het ook is!
ok bedankt lola. Eerst lekker klussen volgende week. Best alle dagen? Vanaf dag 12? Heb vorige maand een artikel gelezen in krant dat alle dagen skes hebben goed is voor zaad van de man.
@ Pippo: volgens mij zijn daar de meningen over verdeeld. De ene keer hoor je elke dag dan weer om de dag! Ik denk dat je moet doen waar je je goed bij voelt!
Ja ik weet het. Mijn nod is ook zondag. Maar de banner heeft maandag aan. Ik ga mijn testen in mijn kastje bewaren, misschien dat ik zaterdag er 1 doe, heb er dan nog 2
Ik kan mij zo erg voorstellen dat je niet kunt wachten met testen als je symptomen hebt die je ook bij de vorige zwangerschap had. Ik krijg er ook de kriebels van als ik het lees. Ik ben net voor de tweede keer naar de psycholoog geweest. Eigenlijk gaat het na het eerste gesprek veel beter. Ik heb het zwanger worden en obsessief bezig zijn met zwanger worden besproken. Ik kom er weer opgelucht vandaan en ik ben er verbaasd over dat het zo'n positieve invloed heeft.
Mandje: lukt het om niet te testen terwijl je ze in de kast hebt liggen? Ik spreek altijd met mijn vriend af wanneer we gaan testen. Daar houd ik me altijd aan, behalve de laatste test, ik wist dat ik zwanger werd, ik kon mijn vriend gelukkig overhalen om toch te testen. Ik hoop dat ik dat weer voel als het zover is.
Het lukt me niet Vorige maand had ik ook al de maandag getest, en het was nog maar dag 23. Ik wist niet wanneer mijn nod was, was mijn twee menstruatie na curretage. Ik heb al die testen in die week opgebruikt en ja de zondag kreeg ik mijn menstruatie. Zonde van het geld, maar is toch wel spannend . Bij mijn vorige zwangerschap kon ik inderdaad al 4 dagen voor mijn nod testen, het was licht, maar duidelijk. Ik ben heel tevreden over matcare.
Ik heb een boek gekregen van iemand over miskramen, daar ben ik net in begonnen. Ik heb er ook lekker een pakje pindarotsjes bij geopend. Willen jullie er ook een? Moet je wel snel zijn...
@ Mandje: ja zonde van het geld idd, misschien toch maar wachten tot je NOD? Als je zwanger bent, ben je op je nod ook nog zwanger! @ Anoul: aaah. lekker! Interessant boekje?
Ik vind het boek interessant, het is een mix van verhalen, ervaringen en feiten. Het heet "Als je zwangerschap misloopt". Ik vond in het eerste verhaal veel herkenning.