Heeel herkenbaar inderdaad Eerst maar eens een kloppend hartje zien he? Heb je al een eerste echo gepland staan? Nee er is geen aanleiding gevonden voor de miskramen, bij jou wel? Nou doe rustig aan he. xx
Van harte gefeliciteerd!! Een wondertje onderweg... ik hoop op een voorspoedige zwangerschap en een wolk van een baby!
Het is je zo gegunt.. Gefeliciteerd, en laat er nu maar een gezonde wolk van een baby met sinterklaas in jullie armen liggen! Ik duim voor jullie.
Hier ook geen reden alleen dat ik een tekort had aan B12.. verder ook geen reden waarom mijn dochter* afwijkingen had. Ik moet nog bellen voor een echo en afspraken, morgen even het ziekenhuis contacteren. Moet in het AMC blijven lopen nu. Allemaal bedankt voor jullie felicitaties. Ik heb er vertrouwen in dat dit kindje er echt gaat komen, deze keer blijft het goed gaan
B12 tekort is helaas wel vaker een oorzaak voor afwijkingen is zo belangrijk... fijn dat je er vertrouwen in hebt meid, dat zegt veel!
Ja weet ik maar dan bij neuraalbuisdefecten, de afwijkingen van mijn dochter* waren heel zeldzaam en echt pech, in de zin dat ze in de leer van embryologie (nog) niet weten hoe het kan ontstaan. Zo nu en dan ben ik zenuwachtig natuurlijk maar heb wel echt het idee dat dit kindje er gaat komen . Ik ben wel benieuwd hoe jullie een volgende zwangerschap hebben ervaren na het verlies van jullie eerste dochtertje.. vond je de echo's niet heel eng?
Babyengel@ Duim heel hard voor een heerlijke wolk van een beeb meis . Groei maar goed bij mama. Voorzichtig gefeliciteerd.
Lieve babyengel ik hoop dat je van deze zwangerschap kan/durft te genieten. Spannend allemaal, maar wat goed dat je al een beetje durft te vertrouwen. Ook hier een felicitatie! Op naar een aards broertje/zusje met sinterklaas!
Gefeliciteerd! Wat fijn dat je ook het vertrouwen hebt, hopelijk kun je al van je zwangerschap genieten. Op naar een prachtig broertje of zusje voor jullie bengel en engel.
Super bedankt allemaal. Ik hou een slag om de arm natuurlijk (zo heet dat toch? ) tot nu toe lijkt het hetzelfde te verlopen als mijn goede zwangerschappen (hier schaar ik die van mijn dochter* nu even bij ivm de pure pech) dus we houden de moed erin. Jon ik hoop dat jij ook gauw weer een posi test mag vasthouden..