Na een totaal onverwachte en ongeplande positieve zwangerschapstest heb ik even een paar dagen aan het idee moeten wennen, maar inmiddels was ik helemaal aan het idee gewend en verheugden wij ons allebei ontzettend op de komst van een broertje of zusje voor onze kleine. Maar helaas, afgelopen week bij 9 weken zwangerschap zijn we er achter gekomen dat het helaas toch niet zo heeft mogen zijn. Het vruchtje is gestopt met groeien met 6 weken. Bah bah bah
Hè bah meid,wat vervelend is dat! Ben je eindelijk aan het idee gewend en dan moet je het weer afgeven. Heel veel sterkte de komende tijd! *knuffel*
Veel sterkte meid. Ik maakte dit vorige week ook mee. Per ongeluk zwanger, eerst een beetje geschrokken maar dan toch heel blij en dan gaat het mis... Ik zag het ook op de 9 weken echo, was bij 6 weken fout gegaan. Gek he Het moeilijkste vond/vind ik weer die omschakeling maken. Je hebt in je hoofd al alles aangepast en dan moet je opnieuw... Sterkte hoor!
@mie: exact hetzelfde verhaal dus, jij ook sterkte. Het is precies wat je zegt, heb je je er met helemaal op ingesteld, moet je opeens weer omschakelen. Heel rot. Melanie1986 en Sepherine, bedankt voor jullie steun!
EdN, veel sterkte! Hier bijna hetzelfde verhaal: vandaag bij de 9 weken echo erachter gekomen dat het kindje met 6,3 weken overleden is. Moet jij nog je miskraam afwachten nu of...? Ik heb voor 9 november een curettage gepland staan, maar ik hoop eigenlijk dat het voor die tijd alsnog vanzelf op gang komt.
Bedankt allemaal! @Lappie: Veel sterkte! Volgens mijn verloskundige is bij deze termijn curettage meestal niet nodig, maar voldoet medicatie (als het niet vanzelf op gang komt). Ik heb volgende week een echo om te kijken of het al vanzelf is gebeurd, zoniet, dan wordt het dus medicatie. Maar volgens mij is het inmiddels gebeurd, bloedverlies en buikkrampen zijn bijna voorbij, en ik ben vrij grote stolsels kwijtgeraakt. Succes hoor, hopelijk is curettage bij jou niet nodig.
Hoi, ik had me de volgende dag dan ook meteen bedacht. Ik wil het eerst afwachten nu. Liever op de natuurlijk manier. Als er maandag nog niets is gebeurd dan krijg ik tabletten. Hoe is het met jou?