Hey, Onlangs heb ik na een bbz een miskraam gehad na onze 1e ivf poging voor het 2e kindje. Afgelopen dinsdag heb ik voor het laatst bloedgeprikt en zat de waarde weer op 0. De miskraam zelf is 3 weken geleden nu. De gyn zei dat ik nu over ongeveer 4 weken ongesteld zou moeten worden, en dat we daarna weer verder kunnen met de behandeling. We hebben 1 cryo, dus het zal in de natuurlijke cyclus gaan gebeuren. Meiden die ook miskraam hebben meegemaakt tijdens de mmm, hoe snel kwam jullie menstruatie, dus hoe snel konden jullie weer verder met de behandeling? Denken jullie dat de miskraam invloed heeft op een volgende behandeling? Bedankt alvast. liefs wies
Hoi Wies, Erg herkenbaar! Onze 1ste ivf poging liep ook uit op een bbz. 13-12-11 bbz 10-01-12 hcg 0 nba 4 weken) 26-1-12 start pil Ik wordt bijna nooit ongesteld vanuit mij zelf dus kan je daar niet bij helpen. Ik mocht 6 weken na de bbz weer met de pil beginnen en 3 weken daarna gestart met ivf 2. Ik zit daar dus nu midden in. Wij hadden helaas geen cryo's over van de 1e poging. Ik wens je veel succes toe met je volgende terug plaatsing. Dat het maar een toppertje mag zijn en dat hij nu wel goed blijft plakken! Gr Noekie
noekie, oh, voor jou dus ook een rotperiode geweest. jij ook veel succes hè! verder niemand? ben ook erg benieuwd of dat er een eisprong plaatsvindt na de miskraam. temperatuur nu, en die blijft nog laag, dus nog niets gehad.
Hoi Meiden, ik heb vorige jaar een miskaraam gehad na een icsi voor een tweede kindje. ik was toen 12 weken zwanger. ik werd na een week of 7 ongesteld. en in principe konden we toen weer meteen beginnen. maar ik had even een tijdje nodig om alles een plaatsje te geven. we hebben nu nog 8 cryo's , na de miskraam hebben we alweer 2x2 cryo's terug laten plaatsen maar helaas nog niet zwanger. vandaag weer naar gyn voor het beginnen van een kunstmatige cyclus. het is even geduld hebben voordat je weer verder kunt! Succes dames!
Hoi Wies Wat een ellende meis. Hier helaas 2 keer een mk meegemaakt na ICSI 2 en 3 voor een brusje Ik ben vanmezelf wel regelmatig ongesteld maar na de 2de mk was mijn cyclus echt heel erg van de leg en super onregelmatig. Na de laatste mk bewust een poos rust genomen en duurde wel maand of 7 voor er weer regelmaat in was. Dat hoop ik uiteraard niet voor jou. Heel veel succes voor jou gewenst. Sep ook voor jou!
jee meiden, da;s heftig idd. alexandra, gefeliciteerd nu met je zwangerschap, al een eindje op weg zie ik! ik vond het eigenlijk al vreemd dat de gyn zei dat het ongeveer 4 weken duurt tot de menstruatie, ik had zelf een idee dat het meer zou duren. ik hou daar maar rekening mee, gezien jullie verhalen. sep, wat heftig voor jou ook zeg, en dat met 12 weken nog, dan heb je eigenlijk al de goede hoop dat het goed zou zitten. veel succes voor jou ook hè! weten jullie of je gewoon een eisprong hebt na de mk, voor je menstruatie komt?
dank voor je felicitatie! Ik had wel een eisprong maar dus heeel laat, meen de eerste cyclus na de mk pas op dag 40 van cyclus ofzo....
Ik werd ongesteld 4 welen na mijn miskraam. Had dus me eisprong terwijl ik nog bloeide. Daarna niet meer ongesteld geweet maar weet wel dat ik een week later was met mijn eisprong. Me cycles was best een beetje van slag Hoop dat je gauw zwanger bent. Wij zouden wachten tot ik 2 x ongesteld was geweest en dan zouden we een Cryo tp krijgen.
jessy, woow, en toen spontaan gelukt? wat een wonder inderdaad! nou, dan klussen we deze maand ook maar wat meer, wie weet!!
had trouwens wel een heel lage temp vanmorgen,en ook wat lichte middenpijn, dus wie weet vandaag wel mijn ei!