Mijn dochter heeft een hele rode uitslag op d'r wangetjes, heeft iemand enig idee wat het is? Ze lijkt er geen last van te hebben. We geven haar nog geen bijvoeding, ze krijgt alleen flesvoeding Alvast bedankt!
Had je zoontje verder nog ergens last van behalve de rode uitslag? Want ze is verder gewoon haar serieuze zelf
Onze dochter haar wangetjes zien er bijna altijd zo uit. Zij lijkt een lichte vorm van kma te hebben en reageert via de borstvoeding op die producten. Maär ja krijg je dat ineens met 5 maanden is dan bij jullie de vraag....zou het dan eerder zoeken in een parfum/wasmiddel inderdaad. Lijkt wel op een allergie in ieder geval.
Ze heeft altijd wel uitslag gehad hoor, maar nooit zo erg als dit. Het lijkt wel of het helemaal gecentreerd is op haar wangetjes, het voelt ook heel ruw aan. Als het een allergie is kan de dokter ook niks doen, ik zal even wat dingetjes uitproberen om te kijken welke allergie het (eventueel) is. Heel erg bedankt voor de reacties!!