Hier ook een miskraam eind november en nu weer zwanger, zo spannend!! Ben zo benieuwd of het nu goed gaat... 1 maart afspraak vk.
Kwebbelsnoes gefeliciteerd meid!! Het is je van harte gegund. En ik ga duimen voor een plakbeeb!!! Liefs, Peace! (sep2010-mama)
De vorige zwangerschap begon ik met een heel vaag streepje, maar deze keer was het van ClearBlue echt een dik vet kruis. maar ja, of dat wat zegt... Bij hoeveel weken had je je vorige miskraam?
met 5 weken had ik de vorige keer een miskraam.....nog 2 dagen dan ben ik die grens in ieder geval voorbij.
Dat was vroeg zeg! Bij mij was het met 8 weken op de echo een hartje, maar vruchtje leek wat klein, 2 weken later leefde het niet meer. Voor mijn dochter heb ik ook 2 miskramen gehad. Hoop echt ZO dat het nu goed gaat!!!