Hoi ik ben zeven weken geleden bevallen van onze prachtige zoon, ik heb ruim vijf weken bloedverlies gehad en toen was het weg. Alleen begint het nu weer... zijn er meer meiden die hier last van hebben? gr willow
Misschien toch ff bespreken met de vk. Mischien dat er een klein stukje placenta is blijven zitten. Ik herken het zelf niet.
Ik heb dat ook gehad en heb toen de gynacoloog gebeld, ik kon de volgende dag op controle en er zat nog een stukje placenta in. Ik was net weer begonnen met de pil dus moest ik mijn menstruatie afwachten! Gelukkig is toen het placentarestje ook meegekomen..(bleek op de echo) Ik zou dus even een afspraak maken bij de gynacoloog.
Dat had ik ook. De bloeding duurde al zo lang, was dan eindelijk weg maar begon terug opnieuw. Ik dacht ook dat het misschien mijn maandstonden waren? Ben toen naar de gyn geweest en die zei na onderzoek dat alles ok was (geen resten). Ben toen op zijn aanraden met de pil terug begonnen en dan stopte ook het bloeden en cyclus is nu terug normaal.
Ter aanvulling op mijn eerdere vraag: ik was na 5,5 week bloeden 4 dagen 'bloedvrij'. toen begon de ellende weer, en ik moest toch naar de ha om een anticonceptiemiddel te halen, zij bevestigde dat ik gewoon weer ongesteld was geworden. Bij sommige vrouwen komt dat gewoon weer snel op gang.