Even een vraag. Voor ik zwanger werd heb ik ruim 8 jaar de pil geslikt. Ik heb al van het begin af aan erg veel last van mij menstruatie, denk hierbij aan het inplannen van mij stopweek als ik niet hoef te werken en geen afspraken heb, zeker de eerste 3 dagen ben ik er echt ziek van. Ik ben heel snel zwanger geworden dus had weinig last van het stoppen met de pil. Nu wil ik ( 5 weken ) na de geboorte van mijn dochter weer anticonceptie gebruiken want een 2e kindje willen we nog even niet.. wat raden jullie aan?ik geef bv dus de pil is geen optie, maar ik zie het echt niet zitten om straks iedere maand ongesteld te zijn.. ik slikte voorheen de pil 3 maanden door. . Een spiraal heb ik overwogen alleen ook dan is mijn menstruatie niet te regelen.. Heeft er iemand ervaring met de minipil?
Ik ben 6 weken na de bevalling de minipil gaan gebruiken en heb die geslikt tot ik stopte met bv (toen dl bijna 8 maanden was). Door de bv ben ik pas na ca. 6 maanden weer ongesteld geworden en dit was 2 dagen een klein beetje bloed verlies. Na het stoppen met bv ben ik weer gestart met de pil die ik ook voor mijn zwangerschap had.
ik slik de minipil en geef geen bv. ik vind hem heel fijn omdat het maar 1 hormoon is wat je slikt. en ik hoop dat ik net als voor de zwangerschap helemaal niet ongesteld wordt tijdens het gebruik
Thanks voor jullie antwoorden.. ik denk dat ik voor de minipil ga. Heb volgende week een nacontrole bij de vk dus ga daar ook nog ff info op doen.