Naam derde kind, passend bij de anderen?

Discussie in 'Babynamen' gestart door Denise K, 14 apr 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elsss

    Elsss Fanatiek lid

    26 jul 2013
    2.024
    3.257
    113
    Prima naam, niets mis mee, Niet helemaal mijn smaak, maar zeker niet raar, lelijk of rare associaties.
     
  2. Denise K

    Denise K Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.230
    354
    83
    Vrouw
    Daar twijfelde ik eerst ook even over. Maar de originele schrijfwijze is met 1 'l'. Zou het betreft uitspraak veel uitmaken? Dat mensen 'Cóólin' gaan zeggen in plaats van 'Collin'?
     
  3. Rosa Canina

    Rosa Canina Fanatiek lid

    28 sep 2009
    3.410
    1.065
    113
    Nee joh! Ik zou gewoon Colin doen. Zo schrijf je het bij de acteurs toch ook? Ik vind het ook mooier staan op de een of andere manier.
     
    Denise K vindt dit leuk.
  4. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Of dat origineel is zou ik niet weten verder. Ik ken zowel Colins als Collins maar vind dat laatste gewoon vele malen logischer en dus duidelijker staan.
    Al denk ik niet dat Colin een naam is waarbij mensen het de tweede keer alsnog verkeerd uitspreken (en mogelijk de eerste keer ook niet, al zou ik m zelf associëren met de Colinda die ik ken waarbij je het wel uitspreekt als 'Koo'), dus wat dat betreft kun je denk ik best voor Colin gaan als je dat mooier vindt :)
     
  5. berbel

    berbel Fanatiek lid

    25 nov 2005
    2.800
    96
    48
    Leuke naam!
     

Deel Deze Pagina