Onze pup (teefje) heet Lady (zoon verzonnen) Zelf vond ik Bella erg leuk, dus volluit geworden Lady Bella Maar haar roepnaam is gewoon Lady.. Senna vind ik ook een hele leuke naam.. (hondennamen zijn al net zo moeilijk als kindernamen. Het is toch iets blijvend)
Noor, Senna, Bella, Mira... Moet wel een naam zijn die lekker 'bekt, zijn nogal grote lompe dingen die je goed moet leren luisteren en met een twee-klinker-naam 'commandeert' dat beter.
Wij krijgen ws ook een hond over een poos. Namenlijstje: Daantje Lotje Guusje Puck Pip Novi Lola Nola
Onze honden heten Bijou, Indy En Joolz Joolz is vernoemd na de kinderwagen omdat.wij.dus geen naam wisten haha...
Dommel vind ik echt een naam voor zo'n grote hond. Oh, had niet gezien dat het een teefje is, dan is het mss toch niet geschikt.