Ik iwl graag zumba gaan doen (thuis) zodat ik wat meer in beweging ben. Hebben jullie dit wel eens gedaan? En geeft het echt resultaten?
Ik heb het ook 2 keer in de sportschool gedaan, het is niks voor mij', ben niet ritmisch genoeg, zag er niet uit, haha. Maar ik denk wel dat als je er een beetje de feeling voor hebt dat je er zeker wel resultaat mee kan boeken! Succes!
Hier ook in de sportschool gedaan! Echt geweldig leuk! Al ligt het ook wel aan de lerares... maar ik vond het super en je krijgt er echt wel resultaat mee.
Hier ook in de sportschool gedaan, maar ligt er wel aan wie les gaf, ik ben niet zo van het dansen, maar je hebt ook het zumba dat je wat meer op kracht en uithouding gericht is. Dat vond ik wel super leuk