Ik zoek de gouden tip tegen het verharen van ons hondje.. We hebben haar sinds 4 weekjes en zijn super gek op haar, nu weet ik dat een hond verhaart (we hebben er nog 1), maar die verhaart lang zo veel niet als zij ! Als je haar aanhaalt vliegen de haren in het rond. Ze is een kortharige boeren fox. Wit.. Ook fijn voor de zwarte broek
Wij hadden vroeger ook een boerenfox De tip is: borstelen borstelen borstelen. Zo met een zachte rubberen voor kortharigen. Tegen dat die van ons volwassen was deden we het één keer per week, iets meer als ze in de rui was en als ze aan het groeien was. Succes!
Ik heb z'n speciale borstel voor de beestjes.. Maar helaas ik borstel haar elke dag. Ook dat wil niet helpen. Sta er elke keer weer van de kijken dat ze nog haar heeft haha !
Je hebt een borstel de heet furmenator( als ik het goed schrijf). Die haalt die onderharen eruit. Kijk maar eens naar filmpjes op YouTube.
Ik word ook helemaal gek thuis van de haren... wij hebben een mopshondje en die blijft ook maar verharen het is gewoon niet te geloven hoeveel haar dat beestje kan verliezen in een uur! Net wat je zegt je zou onderhand verwachten dat hij na 2 dagen kaal zou moeten zijn
Borstelen met furminator en niet te vaak borstelen. Het beste is steeds 2 weken ertussen, als je teveel borstelt, stimuleer je de haargroei en blijf je het probleem houden. Onze hond (labrador) gaat twee keer per jaar in de ruiperiode naar de trimsalon om goed te wassen en borstelen.
hoevaker je haar borsteld hoe meer ze gaat verharen, een kort harige hond moet je op dat gebied verwaarlozen, 1 keer per maand is meer dan genoeg, afentoe een zeemleren lapje erover is meer dan genoeg. ff flink wassen(of ff naar de trimmer brengen, voor goede ontwol beurt) furminator is niet geschikt voor elke vacht, het wil namelijk ook snijden in de vacht. ff googelen er zijn de laatste tijd vaak topic over geweest
Hoe meer je borstelt, hoe meer haar de hond zal verliezen. Je stimuleert dan de haargroei. Je zou ander eten kunnen proberen, als de hond brokken krijgt is het misschien een idee om vers voer te gaan geven.