want ik skeelerde achter de wandelwagen, maar die ging zijn eigen weg. Dus daar viel mijn dochter met wandelwagen in de berm (gelukkig zat ze vast in de riempjes). Ik helemaal in paniek! Het enige waar ik nog aan kon denken was mijn dochter. Dus daar ging ik zonder na te denken meteen naar toe. Maar ik viel. Gelukkig waren een vriendin met haar dochter en mijn man er ook bij. Met mijn meisje was gelukkig niets aan de hand, die huilde even van de schrik. Maar opeens voelde ik mijn rechterpols en die zag er niet goed uit. Manlief 112 gebeld. Ik voelde me niet goed worden en ben flauwgevallen, ik lag toen al op de grond. Toen ik bij kwam, kwam de ambulance. In het ziekenhuis bleek een gebroken pols. Ze hebben mijn pols proberen te setten (recht zetten), maar dat is niet gelukt. Dus ik moet maandag geopereerd worden, dan zetten ze er een plaatje er tussen. Mijn arm zit nu wel ak in het gips. Maar eerlijk gezegd interesseert me die gebroken pols me niet, ik ben zo blij dat mijn dochter niets heeft!!! Maar jullie begrijpen wel. Ik ga NOOIT meer skeeleren met wandelwagen. ps. duurt trouwens wel lang zo'n berichtje typen met links
Ahh.. dat is sneu. Veel sterkte voor jou! Gelukkig dat je dochter niks mankeert. Hopelijk gaat het gauw beter met je hand.
Oei! Gelukkig mankeert je dochter niks! En hopelijk heelt je pols snel en voorspoedig na je operatie maandag!
Nou,dat is niet slim. Maar wie gaat jou nou helpen,met het verschonen van je kindje???? Ik bedoel,boterham smeren,je eigen aankleden gaat na een paar dagen wel,maar je kindje verschonen word wel een klus. Ik heb vorig jaar mijn handwortel been gebroken en 9 weken(normaal 12 weken en ze kwamen er pas na 3 maanden achter.In eerste instantie werd kneuzing vastgesteld en na een week gewoon weer begonnen)in het gips gezeten.Ik was allang blij dat mijn dochter dag en nacht zindelijk was.Bepaalde dingen deed mijn man,zoals koken,strijken,dweilen,bedden verschonen,maar stofzuigen,poetsen deed ik ook zelf.
Ohh wat een vreselijke middag heb je gehad zeg! Gelukkig was je niet alleen. Veel sterkte maandag! Ik hoop dat je niet al te veel pijn krijgt Ik ben iemand met meerdere gebroken botten in mijn lijf dus weet wel goed wat je voelt!
das een hele goeie eigenlijk. ik zat toen fynn 2 maanden oud was met een spalk pols en kon toen ook niet eens fynn verschonen. gelukkig was vriend 2 weken thuis anders had ik niet geweten wat ik moest.want ja thuiszorg kun je vergeten want je heb een man. @ts, sterkte!
ohhe haha sorry moet wel lachen om je laatste zin! ik zat al te bedenken hoe je nou zat te typen. Maar jeetje dat is wel schrikken ja! Gelukkig heeft je dochter niks! Ik heb het ook 1 keer gedaan maar ik vond het maar niks skeeleren zo. Beterschap!
ojeee, wat een verhaal! Veel succes maandag, en laat je even weten hoe het gegaan is? (hier of bij de dec.mama's)
Jeetje wat een schrik, gelukkig mankeert je dochter niets. Wel balen van je gebroken pols en dat je nu geopereerd moet worden. Heel veel sterkte!! Ow en idd maar niet meer skeeleren achter de 'wandel' wagen