Wij slaan een jaar over. Ik ben begin september uitgerekend. Anders waren we gaan kamperen ergens in Nederland.
Dit jaar Ierland. Wij maken altijd een rondreis, van hotel naar hotel, wil altijd zoveel mogelijk zien en doen in een ander land!
Voor her eerst echt op vakantie met onze dochter! En we gaan naar Duitsland, naar een bungalowpark. Normaal doen we dat alleen voor een weekendje ofzo, maar nu leek het ons wel erg makkelijk (alles bij de hand) en fijn een terrasje bij het huisje
Wij gaan in de zomer vakantie voor het eerst naar Oostenrijk , all incl. Hotel. In de periode november- april gaan we iedere 6-8 weken naar Turkije/Tenerife dus dat vermijden we graag in de zomervakantie en proberen we graag andere landen uit.
Wij hebben nog niks geboekt, maar we zijn aan het kijken naar Hongarije en Tsjechië, dus één van die twee landen (of misschien wel allebei) gaat het waarschijnlijk worden.
België staat er niet bij maar daar gaan wij dit jaar heen. Ardennen, vlakbij Luxemburg kamperen met de tent
Nederland, Veluwe, met de vouwwagen, middelste dochter heeft echt een ontzettende hekel aan autorijden, de jongste houdt het slecht vol, en de oudste voelt zich snel niet lekker in de auto. Dus we blijven op 5 kwartier afstand rijden, het was me gisteren na een dagje Texel weer pijnlijk duidelijk dus we spelen op safe
Naar mijn schoonouders in Centraal Azie, Dan naar Nederland voor 9 weken En tussenin een weekje naar Texel, drie dagen Parijs en een week naar Duitsland. En daarna weer terug naar het Midden Oosten.